Експертна оцінка квартири і кімнати – в чому відмінності?

Квартира і кімната є досить різним нерухомим майном. Хоча на перший погляд, може скластися таке враження, що таке майно має багато спільних рис. Але насправді відмінностей в них теж вдосталь, хоча і подібних характеристик теж велика кількість. Вони розташовані в багатоквартирних будинках, мають спільні під’їзди і поверхи. До речі, таке житло користується найбільшим попитом серед громадян великих міст, а також невеликих населених пунктів.

Цих два типи нерухомого майна мають свої унікальні особливості, які обов’язково враховуються експертами і ріелторами. Ще потрібно розуміти, що цих об’єкти мають різний рівень покупців. Коли кімнати купують лише мало заможні громадяни, то квартири вибирають всі шари суспільства.

Якщо Вам потрібна оценка, переоценка основных средств, то радимо Вам Експертний незалежний Центр.

Експертна оцінка квартири

Квартира – це вбудоване житлове приміщення, яке має всі необхідні комунікації, особисту кухню, санвузол та місце для відпочинку. В плані вона чітко виноситься в натуру і має всі риси повноцінного житлового приміщення. Вона має свій окремий вхід і вихід. Може використовуватися для проживання, а також у якості об’єкту бізнесу. Дохід можна отримувати від здачі в оренду або перепродажу.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка нерухомості в Києві чи іншому місті Київської області, то радимо Вам завітати до сайту оценка-киев.укр. Ця оценочная компания добре орієнтується в визначенні ринкової вартості недобудов, різноманітних інженерних комунікацій, а також квартир і житлових будинків.

Експертна оцінка кімнати

Кімната має обмежені умови і функціональні параметри. Санвузол та кухня є спільними, тобто є місцем загального користування. Може розташовуватися в гуртожитках, комунальних будинках, а також в звичайній квартирі. Має в середньому загальну площу 10-20 м2 і рідко перевищує цю величину.

Таке житло має найнижчу ціну серед покупців і орендарів. Ви не повірите, але попит серед орендарів в такої нерухомості є дуже високий. Це обмовлене низькою вартістю. Кімнату можна придбати і орендувати на околиці міста, а також в центрі. Раніше гуртожитки і комунальні квартири будували здебільшого для робочого класу, а також для студентів.

Про те, як має виглядати звіт про експертну оцінку http://www.khoriv.kiev.ua/otchet-ob-ekspertnoj-otsenke-ymuschestva-otsenochnyij-akt/ дуже добре написано в даній статті. Там зрозуміло написано, із чого має складатися такий документ, що він має містити, а також хто виготовляє такі звіти.

Коли потрібна термінова оценка автомобилей, то радимо Вам компанію ХОРИВ.Запись опубликована в рубрике Новости. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *