ІСТЕЛ 3000 — ексклюзивний партнер Kontron в Україні

Have a question? Ask in chat with AI!

ІСТЕЛ 3000, провідний український постачальник ІТ-рішень, нещодавно був призначений ексклюзивним партнером компанії Kontron d.o.o. в Україні з надання сервісних послуг, продажу обладнання та рішень SI300 виробника Iskratel.

Стратегічне партнерство для взаємного виграшу

Це стратегічне партнерство є вигідним для обох сторін, оскільки воно дозволяє https://www.istel3000.com/ розширити свій портфель продуктів та послуг, а Kontron d.o.o. отримує доступ до українського ринку через надійного та авторитетного партнера. ІСТЕЛ 3000 вже відомий своєю надійністю в наданні високоякісних ІТ-рішень українським клієнтам.

Охоплення повного спектру потреб клієнтів

В рамках цього партнерства ІСТЕЛ 3000 надаватиме комплексне обслуговування для обладнання та рішень SI300 Iskratel, включаючи:

  • Продаж і постачання обладнання
  • Технічна підтримка та ремонт
  • Обслуговування та модернізація
  • Консультації та проектування рішень

Завдяки цьому ІСТЕЛ 3000 може охопити повний спектр потреб клієнтів, забезпечуючи безперебійну роботу та оптимальну продуктивність їх систем.

Довірена експертиза для рішень місії критичної важливості

Рішення SI300 виробництва Iskratel широко використовуються в критично важливих для місії додатках, таких як телекомунікації та енергетика. ІСТЕЛ 3000 має досвід роботи з цими галузями, забезпечуючи надійні та ефективні рішення, які відповідають вимогам цих вимогливих середовищ.

Поглиблені знання та найкраща в галузі підтримка

Команда ІСТЕЛ 3000 володіє глибокими знаннями рішень SI300 Iskratel, що дозволяє надавати експертну допомогу клієнтам. Компанія також має розгалужену мережу сервісних центрів по всій Україні, що гарантує швидку та ефективну підтримку, де б не знаходився клієнт.

Обов’язки ISTEL 3000 як ексклюзивного партнера

Як ексклюзивний партнер Kontron d.o.o. в Україні, ІСТЕЛ 3000 зобов’язується:

  • Дотримуватися найвищих стандартів якості обслуговування
  • Забезпечувати повне задоволення потреб клієнтів
  • Підтримувати позитивний імідж Kontron d.o.o. в Україні

ІСТЕЛ 3000 з нетерпінням очікує на цю нову главу у своїх відносинах з Kontron d.o.o. і залишається відданим наданню виняткових ІТ-рішень, що відповідають мінливим потребам українського ринку.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись CO LEPSZE CERATEC CZY MOS2
Следующая запись Быстрый монтаж кровли: советы и хитрости