ЯКЕ СВЯТО СЬОГОДНІ В ЄГИПТІ — 15 КВІТНЯ

Have a question? Ask in chat with AI!

Яке свято сьогодні в Єгипті — 15 квітня?

Доброго дня, шановні читачі! У цей прекрасний день ми вирушимо у захопливу подорож до Єгипту, щоб дізнатися, яке свято відзначається сьогодні, 15 квітня. Нас чекає пізнавальна історія про багаті традиції цієї давньої країни.

Свято Хамам ель-Шам ен-Нісім

15 квітня Єгипет святкує Хамам ель-Шам ен-Нісім, або просто Шам ен-Нісім, що означає «Нюхання бризу». Це одне з найважливіших національних свят у країні, яке відзначається протягом тисяч років.

Шам ен-Нісім збігається з першим днем коптського місяця Бабуна, який зазвичай припадає на середину квітня. У цей день єгиптяни відзначають початок весни та повернення до життя після довгих місяців зими.

Традиції Хамам ель-Шам ен-Нісіма

Свято Шам ен-Нісім сповнене традицій, які передаються з покоління в покоління. Одна з найвідоміших традицій — збиратися сім’ями та друзями на пікніки у парках та на березі Нілу.

Під час пікніків єгиптяни насолоджуються смачною традиційною їжею, такою як «фатір» (листовий пиріг), «фесіх» (ферментована солона риба) та «шам ель-насім» (пахта з зеленню та квітами).

Ще однією важливою традицією є розфарбовування яєць. У Єгипті зазвичай використовують червоний, зелений та жовтий кольори. Яйця символізують життя і родючість.

Історичне походження

Походження свята Шам ен-Нісім сягає корінням у стародавній Єгипет. Дослідники вважають, що свято виникло, як святкування воскресіння бога Осіріса.

Згідно з єгипетською міфологією, Осіріс був убитий своїм братом Сетом. Однак його дружина Ісіда знайшла його тіло і повернула його до життя за допомогою магічних заклинань.

Свято Шам ен-Нісім символізує перемогу Осіріса над смертю і відродження природи після зими.

Вплив свята

Шам ен-Нісім відіграє важливу роль у єгипетському суспільстві. Це свято зближує людей, нагадуючи їм про спільне минуле та традиції.

Свято також відображає глибоко вкорінене ставлення єгиптян до природи. Вони вважають весну часом пробудження і нових починань.

Висновок

Отже, 15 квітня Єгипет святкує Хамам ель-Шам ен-Нісім, давнє і шановане свято, яке символізує початок весни, відродження і перемогу життя над смертю. Ця традиція є частиною багатого культурного спадку країни і продовжує відігравати важливу роль у повсякденному житті єгиптян.

Часті питання

* Що означає Шам ен-Нісім?
* Які найпопулярніші традиції святкування Шам ен-Нісима?
* Яке історичне походження свята?
* Як Шам ен-Нісім впливає на єгипетське суспільство?
* Які страви зазвичай їдять на святкуванні Шам ен-Нісима?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКЕ СВЯТО СЬОГОДНІ В ГРЕЦІЇ — 15 КВІТНЯ
Следующая запись ЯКЕ СВЯТО СЬОГОДНІ В АЛБАНІЇ — 15 КВІТНЯ