11-й армійський корпус (Австро-Угорщина)

Have a question? Ask in chat with AI!

11-й армійський корпус (прізвисько «Русинський корпус»)

Історія створення

11-й армійський корпус був сформований у 1883 році як частина Збройних сил Австро-Угорщини. Його місією був захист північних і східних кордонів імперії від нападу Російської імперії. Корпус складався з 11-ї, 30-ї піхотних дивізій і 4-ї, 8-ї кавалерійської дивізії, а також 11-ї польової артилерійської бригади.

Склад і структура

Кожна дивізія мала два піхотні полки, один кавалерійський полк і одну артилерійську батарею. Корпус мав також власну кавалерійську бригаду, яка складалася з трьох кавалерійських полків.

Участь у війнах

11-й армійський корпус брав участь у Першій світовій війні на Східному фронті. Він брав участь у битві під Галичиною, де був розбитий російською армією. Корпус був реформований і брав участь у боях на території Угорщини та Румунії.

Розформування

Після закінчення Першої світової війни 11-й армійський корпус був розформований. Більшість його підрозділів увійшли до складу нової австрійської армії.

Значення

11-й армійський корпус був одним з найважливіших військових з'єднань Австро-Угорської імперії. Він зіграв важливу роль у захисті північних і східних кордонів імперії під час Першої світової війни.


Часто задавані питання

  1. Який рік створення 11-го армійського корпусу?
  2. Які дивізії входили до складу корпусу?
  3. Яка роль корпусу під час Першої світової війни?
  4. Коли був розформований корпус?
  5. Яке значення мав корпус для Австро-Угорської імперії?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Гліколі
Следующая запись Сюзеренітет