175 км (платформа)

Have a question? Ask in chat with AI!


Платформа 175 км — залізничний зупинний пункт у Дніпрі

Залізнична інфраструктура

Платформа 175 км розташована на перетині двох електрифікованих ліній: Запоріжжя-Кам’янське — Нижньодніпровськ-Вузол та 175 км — Зустрічний. Зупинний пункт знаходиться між станцією Сухачівка (4 км) та зупинними пунктами Платформа 178 км (3 км) і Краснопілля (9 км).

Розташування

Платформа 175 км розташована у західній частині Новокодацького району міста Дніпро, у житловому масиві Ясне. Відстань до станції Дніпро-Головний становить 14 км.

Пасажирське сполучення

На платформі 175 км зупиняються приміські електропоїзди, що прямують до станцій Дніпро-Головний, Нижньодніпровськ-Вузол, Кам’янське, Запоріжжя та інших населених пунктів. Розклад руху електропоїздів можна подивитися на сайті «Укрзалізниці».

Перспективи розвитку

У зв’язку з розвитком житлового масиву Ясне та збільшенням пасажиропотоку планується реконструкція платформи 175 км. Передбачається будівництво нового павільйону для пасажирів, встановлення турнікетів та облаштування кас.

Висновок

Платформа 175 км є важливим залізничним зупинним пунктом, який забезпечує транспортне сполучення між Дніпром та іншими містами України. У зв’язку з розвитком житлового масиву Ясне та збільшенням пасажиропотоку планується реконструкція платформи, що дозволить покращити умови обслуговування пасажирів.

Часті запитання

  1. Де розташована платформа 175 км?
  2. Які залізничні лінії проходять через платформу 175 км?
  3. Які населені пункти можна дістатися з платформи 175 км?
  4. Чи планується реконструкція платформи 175 км?
  5. Коли буде завершена реконструкція платформи 175 км?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Loveless (альбом)
Следующая запись Золотий глобус (71-ша церемонія вручення)

Последние темы форума