2-га армія (Франція)

Have a question? Ask in chat with AI!

2-га армія (фр. IIe Armée): історія, структура та бойові дії

Перша світова війна

2-га армія була створена в серпні 1914 року на початку Першої світової війни. Вона складалася з чотирьох корпусів і була розгорнута на північно-східному кордоні Франції. Армія брала участь у битві на Марні в вересні 1914 року, в якій німецькі війська були відкинуті від Парижа. Після цього 2-га армія вела оборонні бої на річці Ена до кінця війни.

Друга світова війна

2-га армія була відновлена в серпні 1939 року на початку Другої світової війни. Вона складалася з п’яти корпусів і була розгорнута на північно-східному кордоні Франції. Армія брала участь у битві за Францію в травні-червні 1940 року, в якій німецькі війська швидко прорвали французьку оборону і захопили більшу частину країни. Після поразки Франції 2-га армія була розформована.

Структура

2-га армія зазвичай складалася з чотирьох-п’яти корпусів, кожен з яких включав дві-три дивізії. Армія також включала ряд допоміжних частин, таких як артилерійські, інженерні та транспортні підрозділи.

Бойові дії

2-га армія брала участь у багатьох великих битвах Першої та Другої світових війн. У Першій світовій війні армія відіграла ключову роль у битві на Марні, в якій німецькі війська були відкинуті від Парижа. У Другій світовій війні армія брала участь у битві за Францію, в якій німецькі війська швидко прорвали французьку оборону і захопили більшу частину країни.

Висновок

2-га армія була однією з найважливіших армій французьких сухопутних військ у Першій та Другій світових війнах. Армія брала участь у багатьох великих битвах і внесла значний внесок у перемогу Франції в Першій світовій війні. Однак у Другій світовій війні армія була розбита німецькими військами під час битви за Францію.

Запитання та відповіді

  1. Коли була створена 2-га армія?
  2. 2-га армія була створена в серпні 1914 року.

  3. У яких війнах брала участь 2-га армія?
  4. 2-га армія брала участь у Першій та Другій світових війнах.

  5. Яку роль відіграла 2-га армія в Першій світовій війні?
  6. 2-га армія відіграла ключову роль у битві на Марні, в якій німецькі війська були відкинуті від Парижа.

  7. Яку роль відіграла 2-га армія в Другій світовій війні?
  8. 2-га армія брала участь у битві за Францію, в якій німецькі війська швидко прорвали французьку оборону і захопили більшу частину країни.

  9. Коли була розформована 2-га армія?
  10. 2-га армія була розформована після поразки Франції в Другій світовій війні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Ткібулі
Следующая запись Авантюрний роман