33377 Вечернічек

Have a question? Ask in chat with AI!

33377 Вечернічек (33377 Večerníček) — астероїд головного поясу, відкритий 12 лютого 1999 року.

Відкриття

Астероїд 33377 Вечернічек був відкритий 12 лютого 1999 року чеськими астрономами Петром Правецем та Мареком Вольффом в обсерваторії Ондржейов. Він був названий на честь чеського дитячого телевізійного шоу Вечернічек, яке транслюється з 1965 року.

Орбіта та фізичні характеристики

Вечернічек — астероїд головного поясу, який обертається навколо Сонця по еліптичній орбіті з періодом 3,88 року. Його середня відстань від Сонця становить 2,6 а.о., а ексцентриситет орбіти — 0,18. Розмір Вечернічека оцінюється в 3,5 км, а його альбедо — 0,15.

Походження та склад

Вечернічек, як і більшість астероїдів головного поясу, утворився в результаті акреції пилу та газу в ранній Сонячній системі близько 4,6 мільярда років тому. Він складається з силікатів та металів, таких як залізо та нікель.

Значення Вечернічека

Вечернічек не має особливого значення для науки чи практичного застосування. Однак він є цікавим об’єктом для вивчення, оскільки він може дати нам інформацію про походження та еволюцію Сонячної системи.

Заголовки та підзаголовки:

  1. Відкриття Вечернічека
  2. Орбіта та фізичні характеристики
  3. Походження та склад
  4. Значення Вечернічека
  5. Часті питання про Вечернічек

Висновок

Вечернічек — астероїд головного поясу, який був відкритий в 1999 році. Він обертається навколо Сонця по еліптичній орбіті з періодом 3,88 року. Його середня відстань від Сонця становить 2,6 а.о., а ексцентриситет орбіти — 0,18. Розмір Вечернічека оцінюється в 3,5 км, а його альбедо — 0,15. Вечернічек складається з силікатів та металів, таких як залізо та нікель. Він не має особливого значення для науки чи практичного застосування, але є цікавим об’єктом для вивчення, оскільки він може дати нам інформацію про походження та еволюцію Сонячної системи.

Часті питання про Вечернічек:

  1. Коли був відкритий Вечернічек?
  2. Хто відкрив Вечернічек?
  3. Де знаходиться Вечернічек?
  4. Який розмір Вечернічека?
  5. З чого складається Вечернічек?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Симеон Пекалицький
Следующая запись Адміністративний поділ Болівії