4. ДЛЯ ЛІКУВАННЯ МУКОВІСЦИДОЗУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ПРЕПАРАТ ГЕННОЇ ТЕРАПІЇ:

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • 1. Zolgensma
  • 2. Roctavian
  • 3. Vyjuvek
  • 4. Trikafta

Генна терапія в лікуванні муковісцидозу

Муковісцидоз, або цистична фіброз, є генетичним захворюванням, яке впливає на роботу залоз зовнішньої секреції, таких як потові і слинні залози, а також залози, що виділяють слиз. Це призводить до утруднення виведення слизу з організму і спричинює серйозні проблеми з дихальною, травною та іншими системами організму.

У новітніх методиках лікування муковісцидозу використовується генна терапія. Цей метод передбачає введення генетично модифікованих клітин в організм пацієнта з метою виправлення дефектного гену, відповідального за розвиток захворювання.

Згідно з дослідженнями та клінічними випробуваннями, для лікування муковісцидозу найчастіше використовують препарат Trikafta. Цей медикамент містить комбінацію діючих речовин, які допомагають виправити дефекти гену та поліпшують функціонування респіраторної системи у пацієнтів з муковісцидозом.

Trikafta зареєстрований і схвалений для використання в лікуванні муковісцидозу і показав високу ефективність у покращенні якості життя пацієнтів з цією хворобою. Він допомагає контролювати симптоми муковісцидозу та зменшувати ускладнення, пов’язані з цією хворобою.

Таким чином, для лікування муковісцидозу зараз найбільш правильним варіантом є використання препарату Trikafta.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись 3. ПАТОГНОМОНІЧНИМИ СИМПТОМАМИ ВРОДЖЕНОГО ВИВИХУ СТЕГНА У ДІТЕЙ ПЕРШИХ МІСЯЦІВ ЖИТТЯ Є:
Следующая запись 5. ЯК ВПЛИВАЄ РОЗШИРЕННЯ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ НА СТАН ВЕРХНІХ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ?