Академія мистецтв та технологій кінематографа

Have a question? Ask in chat with AI!

Академія мистецтв та технологій кінематографа

Французька Академія кінематографічних мистецтв

Академія мистецтв та технологій кінематографа (фр. Académie des arts et techniques du cinéma або «Французька Академія кінематографічних мистецтв») – професійне об’єднання діячів кіномистецтва Франції, засновник кінопремії «Сезар». Створена у 1975 році за ініціативою продюсера Жоржа Кравенна з метою популяризації кінематографа і нагородження учасників творчого процесу, які зробили за рік, що минув, найпомітніший внесок у розвиток національного кіно.

Історія створення

У 1974 році продюсер Жорж Кравенна, натхненний успіхом Американської кіноакадемії, вирішив створити аналогічну організацію у Франції. Він зібрав групу з 47 відомих кінодіячів, які погодилися стати членами-засновниками Академії. До складу групи входили режисери, актори, сценаристи, продюсери, оператори, композитори та інші професіонали кіноіндустрії.

Цілі та завдання Академії

Основними цілями Академії є розвиток французького кінематографа, сприяння міжнародному визнанню французьких фільмів та заохочення творчості у кіно. Академія також організовує різноманітні заходи, присвячені кінематографу, такі як семінари, лекції та кінофестивалі. Одним із головних завдань Академії є присудження кінопремії «Сезар». Премія вручається щорічно у різних номінаціях, таких як найкращий фільм, найкращий режисер, найкращий актор, найкраща актриса, найкращий сценарій, найкраща музика та інші. Переможці премії «Сезар» визначаються голосуванням членів Академії.

Керівництво Академії

Академію очолює президент, якого обирають члени Академії на три роки. Президент представляє Академію на різноманітних заходах та відповідає за її діяльність. Нинішнім президентом Академії є режисер Ален Терзян.

Членство в Академії

Членами Академії можуть бути французькі та іноземні кінодіячі, які зробили значний внесок у розвиток кінематографа. Членство в Академії є довічним. На сьогоднішній день Академія налічує понад 4000 членів.

Висновок

Академія мистецтв та технологій кінематографа є важливою організацією, яка відіграє значну роль у розвитку французького кінематографа. Завдяки своїй діяльності Академія сприяє популяризації французьких фільмів у всьому світі та заохочує творчість у кіно.

5 часто заданих питань:

  1. Що таке Академія мистецтв та технологій кінематографа?
  2. Якою є мета створення Академії?
  3. Які завдання виконує Академія?
  4. Хто очолює Академію?
  5. Як стати членом Академії?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Аннікен Гуйтфельдт
Следующая запись Побігущий-Рен Євген Павлович

Последние темы форума