Бабійчук Андрій Олександрович

Have a question? Ask in chat with AI!

Андрій Олександрович Бабійчук — Герой України, який захищав незалежність нашої держави

Андрій Олександрович Бабійчук, майор Збройних сил України, учасник російсько-української війни — це справжній герой. Він народився 31 липня 1972 року у селі Журавне, Тернопільської області. У 1993 році закінчив Тернопільське вище артилерійське командне двічі Червонопрапорне училище імені Героя Радянського Союзу генерала-лейтенанта О.І.Гетмана.

Початок кар'єри

Проходив службу на посадах командира взводу та командира батареї 24-ї окремої механізованої бригади (Яворів). У 2008 році закінчив Національну академію оборони України і був призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 24-ї окремої механізованої бригади (Яворів).

Участь у російсько-українській війні

З початком російсько-української війни в 2014 році був призначений командиром 24-ї окремої механізованої бригади (Яворів). Брав участь у боях у Донецькій та Луганській областях. У вересні 2014 року його бригада потрапила в оточення під Іловайськом. Завдяки рішучим діям Бабійчука та його підлеглих бригада змогла вийти з оточення без значних втрат.

Загибель

29 серпня 2015 року Андрій Бабійчук загинув у бою під Мар'їнкою (Донецька область). Під час мінометного обстрілу його автомобіль потрапив під пряме влучання снаряду. У Бабійчука залишилася дружина та двоє дітей.

Нагороди

За свою службу Андрій Бабійчук був нагороджений багатьма державними нагородами, серед яких: Орден Богдана Хмельницького III ступеня (2015), Орден «За мужність» III ступеня (2014), Медаль «За військову службу Україні» (2013), Медаль «За бездоганну службу» III ступеня (2012), Медаль «Захиснику Вітчизни» (2011).

Вшанування пам'яті

У травні 2016 року в селі Журавне, Тернопільської області, було відкрито пам'ятник Андрію Бабійчуку. У жовтні 2016 року Яворівській загальноосвітній школі № 3 було присвоєно ім'я Андрія Бабійчука.

Висновок

Андрій Олександрович Бабійчук — справжній герой України. Він мужньо захищав незалежність нашої держави та віддав за неї найцінніше — своє життя. Він назавжди залишиться в наших серцях.

5 запитань, що часто задаються про Андрія Олександровича Бабійчука:

  1. Коли народився Андрій Олександрович Бабійчук?
  2. Де він навчався?
  3. На яких посадах служив Андрій Бабійчук?
  4. Які нагороди отримав Андрій Бабійчук?
  5. Як вшановується пам'ять Андрія Бабійчука?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Карголомське князівство
Следующая запись Мікрогеофагус Раміреза