Балюк Михайло Борисович

Have a question? Ask in chat with AI!

Михайло Борисович Балюк: Герой, що віддав своє життя за Україну

Зміст:

  1. Хто такий Михайло Балюк?
  2. Подвиги Михайла Балюка на Донбасі
  3. Іловайський котел: Бій під Червоносільським і смерть героя
  4. Посмертне вшанування Михайла Балюка
  5. Висновок
  6. Часті питання

Хто такий Михайло Балюк?

Михайло Балюк — український військовий, солдат Збройних Сил України, учасник російсько-української війни, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і свободу Батьківщини. Народився 18 вересня 1989 року в місті Сквира.

Михайло Балюк закінчив Черкаський професійний аграрний ліцей за спеціальністю "тракторист-машиніст". Пройшов службу на строковій військовій службі, після чого був демобілізований. Згодом працював у Київській області.

Подвиги Михайла Балюка на Донбасі

З початком війни на Донбасі у 2014 році Михайло Балюк приєднався до лав добровольчого батальйону "Айдар". Брав участь у боях на Луганщині та Донеччині, став командиром розвідувально-диверсійної групи.

За свою хоробрість і самовідданість Михайло Балюк був представлений до нагородження орденом "За мужність" III ступеня, який він отримав посмертно. Також був нагороджений медаллю "За оборону Луганського аеропорту".

Іловайський котел: Бій під Червоносільським і смерть героя

У серпні 2014 року Михайло Балюк у складі українських сил потрапив в оточення російських військ під містом Іловайськ. Під час бою під Червоносільським 9 лютого 2015 року Михайло Балюк загинув.

Його тіло було знайдено через кілька днів і ідентифіковано за ДНК-експертизою. Михайла Балюка поховали 14 лютого 2015 року в рідному місті Сквира.

Посмертне вшанування Михайла Балюка

У 2016 році в Сквирі було відкрито меморіальну дошку на честь Михайла Балюка. Також його ім'я увічнено на пам'ятнику загиблим воїнам-односельцям.

У 2017 році президент України Петро Порошенко присвоїв Михайлу Балюку звання Героя України посмертно.

Висновок

Михайло Балюк — це приклад справжнього героя, який віддав своє життя, захищаючи свою Батьківщину. Його подвиг назавжди залишиться в пам'яті українського народу.

Часті питання

1. Коли народився і коли загинув Михайло Балюк?

Михайло Балюк народився 18 вересня 1989 року і загинув 9 лютого 2015 року.

2. Чим прославився Михайло Балюк?

Михайло Балюк прославився своєю хоробрістю і самовідданістю під час війни на Донбасі. Він брав участь у боях на Луганщині та Донеччині, став командиром розвідувально-диверсійної групи. За свою хоробрість і самовідданість був представлений до нагородження орденом "За мужність" III ступеня, який він отримав посмертно.

3. За яких обставин загинув Михайло Балюк?

Михайло Балюк загинув 9 лютого 2015 року під час бою під Червоносільським, коли українські сили потрапили в оточення російських військ під містом Іловайськ.

4. Які нагороди отримав Михайло Балюк?

Михайло Балюк був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня посмертно та медаллю "За оборону Луганського аеропорту".

5. Як вшанували пам'ять Михайла Балюка?

У 2016 році в Сквирі було відкрито меморіальну дошку на честь Михайла Балюка. Також його ім'я увічнено на пам'ятнику загиблим воїнам-односельцям. У 2017 році президент України Петро Порошенко присвоїв Михайлу Балюку звання Героя України посмертно.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Орден «Мугунхва»
Следующая запись Кінь (зодіак)