Блажин Степан Миколайович

Have a question? Ask in chat with AI!

Степан Миколайович Блажин — сержант Збройних сил України

Хто такий Степан Миколайович Блажин?

Степан Миколайович Блажин — сержант Збройних сил України, учасник російсько-української війни, загинув під Іловайськом.

Біографія Степана Блажина

Народився 1992 року в селі Оратовка Городенківського району Івано-Франківської області. Після закінчення школи навчався у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. У 2014 році був мобілізований до лав Збройних сил України.

Служба в ЗСУ

Служив у 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді. Брав участь у боях за Іловайськ. 23 серпня 2014 під час виходу з оточення під Іловайськом Степан Блажин загинув.

Герой України

Указом Президента України № 826/2014 від 21 листопада 2014 року "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", Степану Блажину посмертно присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка".

Пам'ять про Степана Блажина

24 серпня 2015 року в Івано-Франківську на фасаді школи № 9, де навчався Степан Блажин, відкрито меморіальну дошку його пам'яті.

Загибель Степана Блажина

23 серпня 2014 року під час виходу з оточення під Іловайськом Степан Блажин загинув. Загибель Степана стала великою втратою для його родини, друзів та побратимів. Він був відважним солдатом, патріотом України та світлою людиною.

Висновок

Степан Миколайович Блажин — Герой України, який загинув, захищаючи нашу неньку. Він був відважним солдатом, патріотом України та світлою людиною. Його смерть — велика втрата для його родини, друзів та побратимів. Ми завжди будемо пам'ятати про його подвиг.

Часто задавані питання

  • Де народився Степан Блажин?
  • Коли Степан Блажин загинув?
  • За що Степан Блажин був нагороджений званням Герой України?
  • Де похований Степан Блажин?
  • Яку школу закінчив Степан Блажин?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись NOS
Следующая запись Вуглецевонейтральне паливо

Последние темы форума