Бобир Ярослав Олексійович

Have a question? Ask in chat with AI!

Ярослав Олексійович Бобир: Герой українсько-російської війни

Ярослав Олексійович Бобир був українським військовослужбовцем, який загинув у бою проти російських окупантів під час захисту Херсона у лютому 2022 року. Він був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу й незалежність України.

Героїчний шлях Ярослава Бобира

Ярослав Бобир народився в селі Дейманівка на Черкащині 29 вересня 1992 року. Після закінчення школи він вступив до Одеської військової академії, після успішного навчання був направлений для проходження служби до 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ, яка була дислокована в м. Гайсин на Вінниччині.

У 2014 році, після початку російської агресії проти України, Ярослав Бобир брав участь в Антитерористичній операції на Сході України, де він виявив неабияку мужність і героїзм. За бойові заслуги був нагороджений державними нагородами та відзнаками.

У лютому 2022 року Ярослав Бобир у складі свого підрозділу був відправлений на захист Херсона. 27 лютого під час запеклого бою з російськими окупантами він героїчно загинув, відбиваючи наступ ворога.

Пам'ять про Героя

Ярослав Бобир був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу й незалежність України. Його подвиг назавжди залишиться в пам'яті українського народу.

В рідному селі Дейманівка на честь Ярослава Бобира назвали вулицю. Також у школі, де він навчався, відкрито меморіальну дошку.

У 2023 році Державна прикордонна служба України посмертно нагородила Ярослава Бобира орденом "За мужність" III ступеня.

Висновок

Ярослав Бобир був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу й незалежність України. Його подвиг назавжди залишиться в пам'яті українського народу. Ми завжди будемо вдячні нашим захисникам, які ціною власного життя захищають нашу Батьківщину.

Часто задаються питання

  1. Коли народився Ярослав Бобир?
  2. Де він навчався?
  3. У яких військових операціях він брав участь?
  4. Якими нагородами він був удостоєний?
  5. Як увіковічили пам'ять про нього?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Перехожа з Сан-Сусі
Следующая запись Список компаній, названих на честь людей

Последние темы форума