Бред Маккріммон

Have a question? Ask in chat with AI!

Бред МакКріммон: Легенда хокею, яка пішла занадто рано

Бред МакКріммон був канадським професійним хокеїстом, який грав на позиції захисника у Національній хокейній лізі (НХЛ). Він народився 29 березня 1959 року в Додсленді, Саскачеван, і помер 7 вересня 2011 року в Ярославлі, росія, у авіакатастрофі літака Як-42, що перевозив хокейну команду "Локомотив".

Кар'єра в НХЛ

МакКріммон розпочав свою кар'єру в НХЛ у 1979 році з командою "Бостон Брюїнс". Він провів там три сезони, перш ніж перейти до "Філадельфія Флайєрз" у 1982 році. У "Флайєрз" МакКріммон став одним з ключових гравців команди і допоміг їй вийти у фінал Кубка Стенлі в 1985 році. Після семи сезонів у "Філадельфії" МакКріммон перейшов до "Калгарі Флеймс" у 1989 році. У "Флеймс" він провів три сезони і допоміг команді виграти Кубок Стенлі в 1991 році. Після трьох сезонів у "Калгарі" МакКріммон перейшов до "Детройт Ред Вінгз" у 1992 році. У "Ред Вінгз" він провів три сезони і допоміг команді вийти у фінал Кубка Стенлі в 1995 році.

Кар'єра в збірній Канади

МакКріммон грав за збірну Канади на чемпіонатах світу з хокею в 1982, 1986, 1990 і 1994 роках. У 1982 році він став переможцем чемпіонату світу.

Тренерська кар'єра

Після завершення ігрової кар'єри МакКріммон став тренером. Він тренував кілька команд у нижчих лігах, перш ніж у 2010 році був призначений головним тренером ярославського "Локомотива". У своєму першому сезоні в якості головного тренера "Локомотива" МакКріммон вивів команду до плей-оф.

Авіакатастрофа

7 вересня 2011 року літак Як-42, що перевозив хокейну команду "Локомотив", зазнав катастрофи під час зльоту з аеропорту Туношна в Ярославлі. У катастрофі загинули всі 44 людини, що знаходилися на борту літака, включаючи МакКріммона.

Висновок

Бред МакКріммон був видатним хокеїстом і тренером. Він був одним з кращих захисників свого покоління і допоміг своїм командам виграти Кубок Стенлі три рази. МакКріммон також був успішним тренером і вивів "Локомотив" у плей-оф у своєму першому сезоні в якості головного тренера. Його смерть у авіакатастрофі стала великою трагедією для світу хокею.

Часті запитання

  • Скільки Кубків Стенлі виграв Бред МакКріммон?
  • Які команди НХЛ представляв Бред МакКріммон?
  • Коли Бред МакКріммон дебютував у НХЛ?
  • Яким був ігровий номер Бреда МакКріммона?
  • Які нагороди вигравав Бред МакКріммон?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Мепробамат
Следующая запись Театральний (готель, Запоріжжя)