Бригада допоміжної поліції порядку «Зіглінг»

Have a question? Ask in chat with AI!

Бригада допоміжної поліції порядку «Зіглінг» (нім. Schutzmannschaft-Brigade Siegling (SS-Polizei-Bataillon-Siegling), рос. Бригада вспомогательной полиции порядка «Зиглинг») — злочинні поліціянти-колаборанти

Забуті лиходії Другої світової: Бригада допоміжної поліції порядку «Зіглінг»

Під час Другої світової війни нацистський режим створив безліч підрозділів допоміжної поліції, що складались з колаборантів та людей, які вважали, що таким чином вони можуть отримати більше свободи та привілеїв. Одним з таких підрозділів була бригада допоміжної поліції порядку «Зіглінг», що складалася з козаків, росіян, білорусів та німців.

Історія створення та діяльність бригади «Зіглінг»

Бригада була сформована навесні 1941 року в місті Сімферополь на території окупованого Криму. Її першим командиром став німецький офіцер СС Отто Зіглінг, який і дав своє ім’я підрозділу. До складу бригади входили три батальйони, кожен з яких мав по чотири роти. Загальна чисельність бригади складала близько 2000 осіб.

У перші місяці війни бригада «Зіглінг» діяла в тилу німецьких військ в Україні. Вона виконувала поліцейські функції, а також брала участь у боях проти радянських партизан. Згодом бригада була переведена в Білорусь, де брала участь у боротьбі з партизанами та охороняла залізничні та шосейні дороги.

Злочини бригади «Зіглінг»

Бригада «Зіглінг» була причетна до скоєння численних воєнних злочинів. Вона брала участь в масових розстрілах мирних жителів, спаленні сіл, депортаціях населення та інших жорстоких діях. Члени бригади нерідко здійснювали грабежі та насильство над місцевим населенням.

Поразка та розгром бригади «Зіглінг»

З кінця 1943 року бригада «Зіглінг» зазнала низки поразок від радянських військ. У 1944 році вона була розгромлена і фактично перестала існувати.

Покарання військових злочинців

Після закінчення війни деякі члени бригади «Зіглінг» були заарештовані та засуджені за військові злочини. Однак більшості з них вдалося уникнути покарання. Вони розчинилися в натовпі і жили спокійно до кінця своїх днів.

Висновок

Бригада допоміжної поліції порядку «Зіглінг» була одним з найбільш кривавих підрозділів допоміжної поліції, створених нацистами під час Другої світової війни. Її члени вчинили численні військові злочини та внесли свій вклад у трагедію людей, які потрапили під окупацію.

5 запитань, що часто задаються про бригаду допоміжної поліції порядку «Зіглінг»:

  1. Коли була сформована бригада «Зіглінг»?
  2. Хто був її першим командиром?
  3. Яка була чисельність бригади?
  4. Де діяла бригада «Зіглінг» під час війни?
  5. Які злочини вчинила бригада «Зіглінг»?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Нагрудний знак «За зразкову службу»
Следующая запись Йод (літера гебрайської абетки)

Последние темы форума