Бріскорн Ольга Константинівна

Have a question? Ask in chat with AI!

Ольга Константинівна Бріскорн: Історія безжальної поміщиці


Хто така Ольга Константинівна Бріскорн?

Ольга Константинівна Бріскорн, відома як "Курська Салтичиха", була печально відомою поміщицею, яка жила в Російській імперії наприкінці 18 — початку 19 століть. Вона народилася в 1773 році і була дочкою багатого грецького торговця. У 1792 році вона вийшла заміж за поміщика Петра Струкова, а після його смерті в 1803 році вийшла заміж за генерал-майора Петра Бріскорна.

Бріскорн мала кілька домоволодінь у Санкт-Петербурзі та володіла маєтками в Курській, Катеринославській і Санкт-Петербурзькій губерніях. Вона відома як вбивця і мучителька кріпаків, і її жорстокість стала легендарною.


Звірства «Курської Салтичихи»

Бріскорн отримала прізвисько "Курська Салтичиха" через свою схожість з іншою відомою поміщицею-мучителькою, Дар'єю Салтиковою. Вона була відома своєю жорстокістю і безжальністю по відношенню до своїх кріпаків. Вона часто била і катувала їх, а також позбавляла їх їжі та сну. Вона також примушувала їх працювати в нелюдських умовах і позбавляла їх будь-яких прав і свобод.

Говорять, що Бріскорн власноруч убила не менше 150 своїх кріпаків, а деякі дослідники вважають, що реальна кількість жертв може бути значно більшою. Серед її методів вбивства були биття, катування, голодування та отруєння. Вона також часто примушувала своїх кріпаків топити один одного.


Розслідування злочинів Бріскорн

У 1825 році влада розпочала розслідування щодо злочинів Бріскорн. Допитувалися свідки, і було зібрано багато доказів її жорстокості. У 1826 році Бріскорн була заарештована і відправлена ​​до в'язниці. Слідство у справі Бріскорн тривало понад два роки. Було зібрано близько 3000 сторінок матеріалів, які свідчили про те, що поміщиця протягом багатьох років катувала і вбивала своїх кріпаків.

У 1828 році Бріскорн була визнана винною у вбивстві і засуджена до тілесного покарання і довічного ув'язнення в Олексіївському равеліні Петропавлівської фортеці в Санкт-Петербурзі. Вона померла у в'язниці в 1836 році.


Спадок Бріскорн

Історія Бріскорн є історією жаху і жорстокості. Вона була однією з найвідоміших поміщиць-мучительок в історії росії. Її злочини стали легендою, і її ім'я досі викликає страх і відразу.

Історія Бріскорн є нагадуванням про темну сторону російського минулого і про те, наскільки важливо захищати права і свободи людей.


Висновки

Ольга Константинівна Бріскорн була жорстокою поміщицею, яка вбила та замучила десятки своїх кріпаків. Її злочини стали легендою, і її ім'я досі викликає страх і відразу. Історія Бріскорн є нагадуванням про темну сторону російського минулого і про те, наскільки важливо захищати права і свободи людей.


Часто задаються питання

  1. Хто така Ольга Константинівна Бріскорн?
  2. Які злочини скоїла Бріскорн?
  3. Як Бріскорн була покарана за свої злочини?
  4. Що сталося з Бріскорн після її арешту?
  5. Чому історія Бріскорн є важливою?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Мережева сонячна електростанція
Следующая запись Дьомушкін Дмитро Миколайович