Цебриківська селищна громада

Have a question? Ask in chat with AI!

Цебриківська селищна територіальна громада: Історія, сьогодення, перспективи

Історія Цебриківської селищної територіальної громади

Цебриківська селищна територіальна громада – це територіальна громада в Україні, у Роздільнянському районі Одеської області, створена рішенням облради від 27 червня 2017 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015-2020 років. Населення громади становить 4857 осіб, адміністративний центр – смт Цебрикове.

Перші вибори до Цебриківської селищної територіальної громади відбулися 29 жовтня 2017 р. Головою громади був обраний Анатолій Миколайович Аксьонов.

Сьогодення Цебриківської селищної територіальної громади

Цебриківська селищна територіальна громада зараз є одним з найбільш динамічно розвиваються громад в Одеській області. У громаді активно реалізуються інфраструктурні проекти, розвивається економіка, підвищується якість життя населення.

У 2018 році в Цебриківській селищній територіальній громаді було відкрито новий дитячий садок на 120 місць, а також новий медичний центр. У 2019 році в громаді було розпочато будівництво нової школи на 500 місць. У 2020 році в громаді було проведено капітальний ремонт центрального парку та відкрито новий спортивний комплекс.

У 2021 році в Цебриківській селищній територіальній громаді було реалізовано проект з енергозбереження в бюджетних установах, що дозволило значно скоротити витрати на електроенергію. У 2022 році в громаді було розпочато будівництво нового водопроводу, що дозволить забезпечити жителів громади якісною питною водою.

Перспективи розвитку Цебриківської селищної територіальної громади

У перспективі Цебриківська селищна територіальна громада планує продовжувати динамічно розвиватися. У громаді планується реалізація наступних проектів:

 • Будівництво нової школи на 1000 місць;
 • Будівництво нового дитячого садка на 200 місць;
 • Будівництво нового медичного центру;
 • Реконструкція центральної площі селища;
 • Будівництво нового спортивного комплексу;
 • Реалізація проекту з енергозбереження в житлових будинках.

Реалізація цих проектів дозволить значно підвищити якість життя населення Цебриківської селищної територіальної громади.

Висновок

Цебриківська селищна територіальна громада є одним з найбільш перспективних громад в Одеській області. У громаді активно реалізуються інфраструктурні проекти, розвивається економіка, підвищується якість життя населення.

У перспективі Цебриківська селищна територіальна громада планує продовжувати динамічно розвиватися. У громаді планується реалізація наступних проектів, що значно підвищити якість життя населення.

5 часто задаваних питань про Цебриківську селищну територіальну громаду

 1. Яке населення Цебриківської селищної територіальної громади?
 2. Населення Цебриківської селищної територіальної громади становить 4857 осіб.

 3. Який адміністративний центр Цебриківської селищної територіальної громади?
 4. Адміністративний центр Цебриківської селищної територіальної громади – смт Цебрикове.

 5. Коли відбулися перші вибори до Цебриківської селищної територіальної громади?
 6. Перші вибори до Цебриківської селищної територіальної громади відбулися 29 жовтня 2017 р.

 7. Хто є головою Цебриківської селищної територіальної громади?
 8. Головою Цебриківської селищної територіальної громади є Анатолій Миколайович Аксьонов.

 9. Які перспективи розвитку Цебриківської селищної територіальної громади?
 10. Цебриківська селищна територіальна громада планує продовжувати динамічно розвиватися. У громаді планується реалізація наступних проектів: будівництво нової школи на 1000 місць, будівництво нового дитячого садка на 200 місць, будівництво нового медичного центру, реконструкція центральної площі селища, будівництво нового спортивного комплексу, реалізація проекту з енергозбереження в житлових будинках.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Сільськогосподарський кооператив
Следующая запись Регіони Ефіопії

Последние темы форума