ЧОМУ НЕ ПРИХОДЯТЬ СПОВІЩЕННЯ ПРО ДНІ НАРОДЖЕННЯ В ФЕЙСБУЦІ

Have a question? Ask in chat with AI!

Чому не приходить сповіщення про дні народження в Facebook?

Існує кілька причин, чому ви можете не отримувати сповіщення про дні народження на Facebook:

1. Налаштування сповіщень:

* Перевірте, чи увімкнено сповіщення про дні народження в налаштуваннях Facebook. Для цього перейдіть у «Налаштування» > «Сповіщення» > «Усі сповіщення» та увімкніть параметр «Дні народження та події».

2. Обмеження контенту:

* Ви можете налаштувати фільтри контенту для обмеження певних типів дописів, які відображаються у вашій стрічці новин. Перевірте, чи не відфільтровано сповіщення про дні народження, перейшовши у «Налаштування» > «Новини та стрічка новин» > «Налаштування фільтрів» і відключивши будь-які фільтри, які можуть блокувати сповіщення.

3. Блокування користувачів:

* Якщо ви заблокували користувача на Facebook, ви не отримуватимете сповіщення про його день народження. Перевірте список заблокованих користувачів, перейшовши у «Налаштування» > «Конфіденційність» > «Налаштування блокування» і розблокуйте будь-яких користувачів, від яких ви бажаєте отримувати сповіщення.

4. Прийняття запрошень на події:

* Facebook надсилає сповіщення про події на дні народження, якщо ви прийняли запрошення на подію. Перевірте закладки «Події» та «Прийняті», щоб переконатися, що ви не пропустили жодних запрошень на дні народження.

5. Недостатній доступ до інформації:

* Для того щоб отримувати сповіщення про дні народження, необхідно мати доступ до інформації про дні народження в профілях користувачів. Перевірте, чи мають ви доступ до профілів користувачів, від яких очікуєте сповіщення.

6. Проблеми з додатком:

* Перевірте, чи не застаріло або пошкоджено програму Facebook на вашому пристрої. Оновіть або перевстановіть програму, щоб усунути будь-які проблеми.

7. Проблеми з сервером:

* Іноді через проблеми з сервером можуть не надходити сповіщення про дні народження. Перевірте сторінку статусу Facebook, щоб дізнатися, чи не виникають наразі будь-які проблеми.

8. Тимчасове відключення:

* Facebook може тимчасово відключити сповіщення про дні народження для вашого облікового запису з міркувань безпеки. Якщо ви нещодавно змінили пароль або вносили інші значні зміни у свій обліковий запис, дочекайтеся 24-48 годин, щоб відновити надходження сповіщень.

Якщо ви спробували всі ці кроки, але все ще не отримуєте сповіщення про дні народження, зверніться до служби підтримки Facebook для отримання додаткової допомоги.

Запитання 1: Чому я не отримую сповіщення про дні народження друзів у Facebook?
Відповідь: Існує кілька причин, через які ви можете не отримувати сповіщення про дні народження друзів у Facebook:

 • Ваші налаштування сповіщень вимкнено. Перейдіть до налаштувань сповіщень у додатку або на веб-сайті Facebook і переконайтеся, що увімкнено параметр "Дні народження".
 • Друг, у якого день народження, не доданий до вашого списку друзів. Якщо ви почали стежити за кимось, але не додали його до друзів, ви не отримуватимете сповіщень про його дні народження.
 • Вас заблокувала людина, у якої день народження. Якщо користувач заблокував вас у Facebook, ви не отримуватимете сповіщень про його дні народження.
 • Ви користуєтеся застарілою версією програми Facebook. Оновіть програму до останньої версії, щоб переконатися, що отримуєте всі доступні сповіщення.

Запитання 2: Як увімкнути сповіщення про дні народження у Facebook?
Відповідь: Щоб увімкнути сповіщення про дні народження у Facebook, виконайте наведені нижче дії:

 • Відкрийте програму Facebook на своєму пристрої або увійдіть на веб-сайт Facebook.
 • Натисніть на меню з трьома рядками у верхньому правому куті (або внизу праворуч, якщо ви використовуєте програму на мобільному пристрої).
 • Прокрутіть униз і торкніться "Налаштування та конфіденційність".
 • Натисніть "Налаштування".
 • У розділі "Сповіщення" натисніть "Сповіщення push".
 • У розділі "Усі інші сповіщення" ввімкніть параметр "Дні народження".

Запитання 3: Чому я не отримую сповіщень про дні народження людей, на яких я підписаний?
Відповідь: Ви не отримуватимете сповіщень про дні народження людей, на яких ви підписані, якщо ви не додасте їх до списку друзів. Щоб додати користувача до списку друзів, перейдіть на сторінку його профілю та натисніть кнопку "Додати у друзі". Після того як ви додасте користувача до друзів, ви отримуватимете сповіщення про його дні народження, якщо він увімкнув налаштування сповіщень про дні народження.

Запитання 4: Чому я не отримую сповіщень про дні народження друзів, які не використовують Facebook?
Відповідь: Facebook не може надсилати сповіщення про дні народження користувачів, які не використовують платформу. Ви можете нагадати своїм друзям, у яких дні народження, вручну, зателефонувавши їм, надіславши текстове повідомлення або електронний лист.

Запитання 5: Що робити, якщо я все ще не отримую сповіщень про дні народження друзів?
Відповідь: Якщо ви дотримувалися всіх наведених вище кроків і все ще не отримуєте сповіщень про дні народження друзів, спробуйте виконати наведені нижче дії:

 • Переконайтеся, що ви не відключили сповіщення на своєму пристрої. Відкрийте налаштування пристрою та переконайтеся, що дозволено отримувати сповіщення від Facebook.
 • Вийдіть із Facebook і знову ввійдіть у систему. Це дозволить оновити ваші налаштування та переконатися, що ви отримуєте всі доступні сповіщення.
 • Зверніться до служби підтримки Facebook, якщо проблема не зникає. Вони зможуть надати додаткову допомогу та вказати, чому ви не отримуєте сповіщень про дні народження друзів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЧОМУ СЕВАСТОПОЛЬ НЕ КРИМ
Следующая запись ЧОМУ НЕ СПУСКАЄТЬСЯ ВОДА В УНІТАЗІ