Цибулівська селищна рада

Have a question? Ask in chat with AI!

Цибулівська селищна рада: адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування

Запровадження

Цибулівська селищна рада є адміністративно-територіальною одиницею та органом місцевого самоврядування в Монастирищенському районі Черкаської області. Населення селищної ради налічує близько 7000 осіб, а площа території становить понад 200 квадратних кілометрів. Цибулівська селищна рада об'єднує одне селище міського типу — Цибулів — і ряд навколишніх сіл.

Адміністративно-територіальний устрій

Цибулівська селищна рада розташована в південно-східній частині Монастирищенського району. Вона межує з Лисянським районом Київської області на півночі, Жашківським районом Черкаської області на сході, Монастирищенським районом Черкаської області на півдні та Тальнівським районом Черкаської області на заході.

Орган місцевого самоврядування

Цибулівська селищна рада є органом місцевого самоврядування, який очолює селищний голова. Селищний голова обирається на прямих виборах жителями селищної ради на термін 4 роки. Нинішній селищний голова Цибулівської селищної ради — Петро Васильович Фесенко.

Господарство

Основною галуззю господарства Цибулівської селищної ради є сільське господарство. На території селищної ради розташовані ряд сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням зернових культур, цукрових буряків, соняшнику та овочів. Також на території селищної ради є ряд невеликих промислових підприємств, таких як цегельний завод, меблева фабрика та швейна фабрика.

Соціальна сфера

На території Цибулівської селищної ради розташовано ряд соціальних об'єктів, таких як школа, дитячий садок, лікарня та аптека. Також на території селищної ради є ряд культурних об'єктів, таких як будинок культури, бібліотека та музей.

Висновок

Цибулівська селищна рада є самодостатнім населеним пунктом, який має власну господарську та соціальну інфраструктуру. Селищна рада тісно співпрацює з районною та обласною владою для вирішення проблем місцевого значення.

Часто задавані питання

  1. Яка площа території Цибулівської селищної ради?
  2. Які основні галузі господарства Цибулівської селищної ради?
  3. Які соціальні об'єкти розташовані на території Цибулівської селищної ради?
  4. Які культурні об'єкти розташовані на території Цибулівської селищної ради?
  5. Яке населення Цибулівської селищної ради?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Мангалиця
Следующая запись Роїк Віра Сергіївна