Дорога (фільм, 1982)

Have a question? Ask in chat with AI!

«Дорога» (тур. Yol) — Вражаюча драма про подорож життя

Захоплююча турецька драма

«Дорога» — це турецький фільм-драма, випущений в 1982 році. Він був поставлений режисерами Йилмазом Гюнеєм та Шерифом Гюреном. Фільм отримав Золоту пальмову гілку на 35-му Каннському кінофестивалі та ряд інших нагород.

Сюжет фільму

Фільм розповідає історію групи людей, які подорожують по Туреччині. Серед них — політичний в'язень, який звільнений з в'язниці; жінка, яка тікає від насильницького чоловіка; та молодий чоловік, який шукає свою матір.

Теми фільму

Фільм досліджує теми свободи, надії та сімейних зв'язків. Він також є критикою турецького уряду та його репресивних політик.

Актори та знімальна група

У фільмі знялися такі актори: Тарик Акан, Шериф Сезер, Яшар Устаоглу та Неджла Наз Кая. Режисерами фільму є Йилмаз Гюней та Шериф Гюрен.

Нагороди та номінації

Фільм «Дорога» отримав Золоту пальмову гілку на 35-му Каннському кінофестивалі. Він також отримав нагороди на кінофестивалях у Берліні, Венеції та Торонто. Фільм був номінований на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.

Відгуки критиків

Фільм «Дорога» отримав позитивні відгуки критиків. Він був названий одним з найкращих фільмів 1982 року. Критики похвалили фільм за його реалізм, його виступи і його політичний коментар.

Висновок

«Дорога» — це потужна та вражаюча драма про подорож життя. Фільм досліджує теми свободи, надії та сімейних зв'язків. Він також є критикою турецького уряду та його репресивних політик. «Дорога» — це важливий фільм, який заслуговує на місце в історії кіно.

Часті запитання

  1. Які теми досліджує фільм «Дорога»?
  2. Фільм досліджує теми свободи, надії та сімейних зв’язків. Він також є критикою турецького уряду та його репресивних політик.

  3. Які актори знялися у фільмі «Дорога»?
  4. У фільмі знялися такі актори: Тарик Акан, Шериф Сезер, Яшар Устаоглу та Неджла Наз Кая.

  5. Які нагороди отримав фільм «Дорога»?
  6. Фільм отримав Золоту пальмову гілку на 35-му Каннському кінофестивалі, а також нагороди на кінофестивалях у Берліні, Венеції та Торонто. Він також був номінований на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.

  7. Хто режисер фільму «Дорога»?
  8. Режисерами фільму є Йилмаз Гюней та Шериф Гюрен.

  9. Коли був випущений фільм «Дорога»?
  10. Фільм був випущений в 1982 році.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Захист персональних даних в Інтернеті в країнах Європейського союзу
Следующая запись Рапунцель