Джуна

Have a question? Ask in chat with AI!

Євгенія Ювашівна Давіташвілі найвідоміший екстрасенс Радянського Союзу

Євгенія Ювашівна Давіташвілі, більше відома як Джуна, була російським, грузинським екстрасенсом, парапсихологом і нетрадиційною цілителькою. Вона народилася 22 липня 1949 року в Краснодарі, в Грузії, і померла 8 червня 2015 року в Москві, в росії.

Походження та освіта

Євгенія Давіташвілі народилася в сім'ї грузинського інженера та російської медсестри, яка працювала в клініці. Вона виросла в Краснодарі, в Грузії, і закінчила середню школу у 1965 році. Після закінчення середньої школи, вона вступила в Московський медичний інститут, який закінчила у 1971 році, і отримала диплом лікаря.

Кар'єра

Після закінчення медичного інституту, Євгенія Давіташвілі працювала в клініці в Краснодарі, в Грузії. У 1974 році вона переїхала до Moskow, в Russia, і почала працювати в клініці при Інституті парапсихології. У 1980 році вона стала членом Ради з нетрадиційних методів лікування при Міністерстві охорони здоров'я СРСР. У 1989 році вона заснувала власну клініку в Москві, в росії.

Екстрасенсорні здібності

Євгенія Давіташвілі стверджувала, що володіє екстрасенсорними здібностями, такими як ясновидіння, телепатія і цілительство. Вона проводила сеанси лікування і виступала на телебаченні. Вона також написала кілька книг про екстрасенсорні здібності.

Критика

Діяльність Євгенії Давіташвілі викликала багато критики з боку наукових і медичних спільнот. Їй закидали шарлатанство і надувательство. Однак, вона також мала багато прихильників, які вірили в її здібності. Незважаючи на критику, Євгенія Давіташвілі залишається однією з найвідоміших екстрасенсів Радянського Союзу та росії.

Особисте життя

У 1974 році Євгенія Давіташвілі була одружена з грузинським актором Вахтангом Кікабідзе, однак вони розлучилися в 1991 році. У неї було двоє синів: Вахтанг і Георгій.

Популярність і шанувальники

У Радянському Союзі та росії Євгенія Давіташвілі була дуже популярною особистістю. Вона була частим гостем на телебаченні та в газетах. Її клініку відвідували багато відомих людей, серед яких були політики, бізнесмени і знаменитості. Незважаючи на критику, Євгенія Давіташвілі мала багато прихильників, які вірили в її здібності.

Смерть

Євгенія Давіташвілі померла 8 червня 2015 року в Москві, в росії, у віці 65 років від інсульту. Вона похована на Троєкуровському цвинтарі в Москві, в росії.

Висновок

Євгенія Давіташвілі була одним з найвідоміших екстрасенсів Радянського Союзу та росії. Її діяльність викликала багато критики з боку наукових і медичних спільнот, однак вона також мала багато прихильників, які вірили в її здібності. Євгенія Давіташвілі залишається однією з найзагадковіших і суперечливих особистостей в історії екстрасенсорики.

Часто задаються питання по темі статті:

  1. Що таке екстрасенсорні здібності?
  2. Хто така Євгенія Давіташвілі?
  3. Які екстрасенсорні здібності володіла Євгенія Давіташвілі?
  4. Чому Євгенія Давіташвілі була так популярна?
  5. Чому Євгенія Давіташвілі піддавалися критиці?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Новицький Іван Петрович
Следующая запись Ділан Волш

Последние темы форума