ЕКСТРАКТ ЯКОЇ РОСЛИНИ НАЙЧАСТІШЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ \N1 СТАДІЇ ДОБРОЯКІСНОЇ ГІПЕРПЛАЗІЇ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Кропиви ДвоСідничної
  • Пальми пилчастої
  • Чорнобаївки Української
  • undefined

Використання екстракту пальми пилчастої для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) є поширеним захворюванням серед чоловіків похилого віку, яке характеризується збільшенням передміхурової залози та може призводити до таких симптомів, як часте сечовипускання, почуття неповного спорожнення сечового міхура, слабкий струмінь сечі та нічне сечовипускання. Хоча ДГПЗ не є небезпечним для життя захворюванням, воно може значно впливати на якість життя чоловіків.

Серед різних варіантів лікування ДГПЗ екстракт пальми пилчастої є одним з найпоширеніших та добре вивчених. Пальма пилчаста (Serenoa repens) — це невелика пальма, яка росте в південно-східних штатах Сполучених Штатів. Екстракт, отриманий з ягід цієї рослини, містить фітостероли та жирні кислоти, які виявляють біологічну активність у передміхуровій залозі.

Ефективність екстракту пальми пилчастої для лікування ДГПЗ була підтверджена численними науковими дослідженнями. Систематичний огляд 28 досліджень, проведений у 2018 році, показав, що екстракт пальми пилчастої значно зменшував симптоми ДГПЗ, такі як частота сечовипускання, ніктурія та залишковий об’єм сечі.

Також було виявлено, що екстракт пальми пилчастої покращує максимальний потік сечі та об’єм сечі, виділеної під час сечовипускання. Ці поліпшення можуть бути зумовлені зменшенням запалення та проліферації (розростання) клітин передміхурової залози, а також посиленням тонусу детрузора (м’яза сечового міхура).

Крім того, екстракт пальми пилчастої зазвичай добре переноситься і має низьку частоту побічних ефектів. Найпоширенішими побічними ефектами є легкі шлунково-кишкові розлади, такі як діарея або запор.

З урахуванням наявних наукових даних екстракт пальми пилчастої можна вважати ефективним та безпечним методом лікування ДГПЗ 1 стадії. Він може значно зменшити симптоми ДГПЗ та покращити якість життя чоловіків, які страждають цим захворюванням.

Найбільш правильний варіант відповіді:

Екстракт пальми пилчастої найчастіше використовують для лікування 1 стадії доброякісної гіперплазії передміхурової залози.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись НАЙБІЛЬШ ЗНАЧУЩИЙ СИНДРОМ ПРИ ПАТОЛОГИЙ БІЛІАРНОГО ТРАКТУ:
Следующая запись НАЙБІЛЬШ ЧАСТИМ УСКЛАДНЕННЯМ У ХВОРИХ НА АРТЕРІАЛЬНУ ГІПЕРТЕНЗІЮ, ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕННОГО COVID-19 Є: