Еліс Волтон

Have a question? Ask in chat with AI!

Еліс Волтон: Історія Жінки-Мільярдерки

Хто така Еліс Волтон?
Еліс Волтон — американська мультимільярдерка, підприємиця, меценатка, філантропка, колекціонерка мистецтва, спадкоємиця компанії Walmart. Вона є єдиною дочкою засновника Walmart Сема Волтона і його дружини Гелен Робсон Волтон. На травень 2018 року статки Воллтон оцінювалися в $41,8 млрд. У 2018 році вона була оголошена другим за статками жінкою за версією Forbes і 18-ю найбагатшою людиною в світі.

Раннє життя та освіта
Еліс Волтон народилася 7 жовтня 1949 року в Ньюпорті, штат Арканзас. Вона була наймолодшою з чотирьох дітей Сема і Гелен Волтон. У 1971 році вона закінчила Університет Трініті в Сан-Антоніо, штат Техас, де вивчала економіку. Після закінчення університету вона працювала в Walmart на різних посадах, включаючи менеджера відділу маркетингу та віце-президента з операцій.

Кар'єра
У 1988 році Еліс Волтон була призначена президентом і генеральним директором Walmart Foundation. Це філантропічний підрозділ Walmart, який надає гранти на освіту, охорону здоров'я, економічний розвиток і мистецтво. Вона також є головою ради директорів Crystal Bridges Museum of American Art у Бентвіллі, штат Арканзас. Музей був заснований в 2011 році і в ньому представлена ​​колекція американського мистецтва, яку Еліс Волтон збирала протягом багатьох років.

Особисте життя
Еліс Волтон одружена з Робом Уолтоном, старшим сином Сема Волтона. У них троє дітей: Стюарт, Том і Енн. Пара живе в Бентвіллі, штат Арканзас.

Філантропія
Еліс Волтон є активним філантропом. Вона пожертвувала мільйони доларів на різні цілі, включаючи освіту, охорону здоров'я та мистецтво. У 2016 році вона пожертвувала $10 мільйонів на будівництво нового комплексу для початкових шкіл у Бентвіллі. Вона також пожертвувала $50 мільйонів на будівництво нового кампусу для Університету Арканзасу в Бентвіллі.

Висновок
Еліс Волтон є одним з найбагатших і найвпливовіших людей у світі. Вона є спадкоємицею компанії Walmart, меценаткою, філантропкою, колекціонеркою мистецтва і засновницею Crystal Bridges Museum of American Art. Вона пожертвувала мільйони доларів на різні цілі, включаючи освіту, охорону здоров'я та мистецтво.

Питання, що часто задаються

  • Скільки грошей пожертвувала Еліс Волтон на різні цілі?
  • Скільки дітей у Еліс Волтон?
  • Яке місце вона посідає у списку найбагатших людей у світі?
  • Коли був заснований Crystal Bridges Museum of American Art?
  • Яка посада Еліс Волтон у Walmart Foundation?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Раєвський Сергій Олександрович
Следующая запись Тегеранський інцидент

Последние темы форума