Федчишин Анатолій Миколайович

Have a question? Ask in chat with AI!

Анатолій Федчишин: Герой України, що поклав своє життя за Батьківщину

Анатолій Федчишин народився 11 листопада 1981 року в селі Великий Олексин Рівненської області. Він був наймолодшим із чотирьох братів. Батько Анатолія, Микола Федчишин, працював трактористом, а мати, Надія Федчишин, була домогосподаркою.

Дитинство та юність

Анатолій з дитинства відрізнявся неабиякою силою, витривалістю та стійкістю духу. Він захоплювався спортом, особливо футболом та боксом. Після закінчення школи Анатолій вступив до Рівненського державного технічного університету, де навчався на факультеті економіки та права.

Початок політичної діяльності

Під час навчання в університеті Анатолій Федчишин став активним учасником громадського життя. Він був обраний головою студентського профкому, брав участь у протестах проти корупції та несправедливості. У 2004 році Анатолій приєднався до помаранчевої революції, а в 2005 році він був обраний депутатом Рівненської міської ради від партії «Наша Україна».

Військова служба

У 2014 році, після початку російської агресії на Сході України, Анатолій Федчишин пішов добровольцем до Української Добровольчої Армії. Він був призначений командиром Рівненської розвідгрупи Добровольчого українського корпусу «Правого Сектору». Анатолій Федчишин брав участь у багатьох боях, зокрема в боях за Іловайськ. 10 серпня 2014 року Анатолій Федчишин загинув під час виходу з Іловайського котла.

Нагороди та звання

За свою мужність і героїзм Анатолій Федчишин був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та званням Героя України.

Вшанування пам’яті

Пам’ять про Анатолія Федчишина вшановується в Україні. Його ім’я присвоєно вулиці в Рівному, а також школі, де він навчався. У 2016 році в Рівному було відкрито пам’ятник Анатолію Федчишину. Щорічно в день його загибелі проводяться меморіальні заходи.

Висновок

Анатолій Федчишин — один із символів українського спротиву російській агресії. Він загинув, захищаючи свою Батьківщину, і його пам’ять назавжди залишиться в наших серцях.

Часті запитання

  1. Коли народився Анатолій Федчишин?
  2. Де він навчався?
  3. У якій військовій частині він служив?
  4. За що він був нагороджений?
  5. Як вшановується пам’ять Анатолія Федчишина?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Йоган Мауріц ван Нассау-Зіген
Следующая запись Парчів