Фердинанд Маркос

Have a question? Ask in chat with AI!


Фердинанд Маркос — примар філіппінської політики

Хто такий Фердинанд Маркос?

Фердинанд Емануель Едралін Маркос — 10-й президент Філіппін. Він обіймав посаду з 1965 по 1986 рік. Маркос був однією з найсуперечливіших фігур в історії Філіппін. Він звинувачувався в корупції, авторитаризмі та порушенні прав людини. Однак він залишається популярною фігурою серед багатьох філіппінців, які вважають, що він був сильним лідером, який зробив Філіппіни великою країною.

Раннє життя та кар’єра

Фердинанд Маркос народився 11 вересня 1917 року в місті Саррат, провінція Ілокос Норте, Філіппіни. Він був сином Маріано Маркоса, юриста, і Йозефи Едралін. У 1939 році Маркос закінчив юридичний факультет Університету Філіппін. Після закінчення навчання він працював юристом в Манилі. У 1941 році Маркос вступив до армії США. Він воював у Другій світовій війні на Філіппінах та в Японії.

Політична кар’єра

У 1949 році Маркос був обраний до Палати представників Філіппін. Через чотири роки він був обраний до Сенату. У 1965 році Маркос був обраний президентом Філіппін. Він був переобраний на другий термін у 1969 році. У 1972 році Маркос оголосив воєнний стан. Він залишався при владі до 1986 року, коли був скинутий внаслідок мирної революції.

Диктатура Маркоса

При Маркосі Філіппіни перетворилися на авторитарну державу. Маркос придушив свободу преси та зібрань. Він також наказав арештувати і ув’язнити своїх політичних опонентів. За час правління Маркоса загинули тисячі людей.

Падіння Маркоса

У 1983 році на Філіппінах відбулися парламентські вибори. Опозиція Маркосу здобула на них перемогу. Однак Маркос відмовився визнати результати виборів. Це призвело до серії протестів, які тривали кілька місяців. У лютому 1986 року Маркос був скинутий з влади внаслідок мирної революції.

Спадщина Маркоса

Спадщина Маркоса є суперечливою. Він звинувачувався в корупції, авторитаризмі та порушенні прав людини. Однак багато філіппінців вважають, що він був сильним лідером, який зробив Філіппіни великою країною.

Висновок

Фердинанд Маркос був одним з найсуперечливіших президентів Філіппін. Він був звинувачувався в корупції, авторитаризмі та порушенні прав людини. Однак багато філіппінців вважають, що він був сильним лідером, який зробив Філіппіни великою країною.

Часті запитання

  1. Коли народився Фердинанд Маркос?
  2. 11 вересня 1917 року.

  3. Де народився Фердинанд Маркос?
  4. У місті Саррат, провінція Ілокос Норте, Філіппіни.

  5. Коли Фердинанд Маркос став президентом Філіппін?
  6. У 1965 році.

  7. Скільки термінів обіймав посаду президента Фердинанд Маркос?
  8. Два терміни.

  9. Коли Фердинанд Маркос був скинутий з влади?
  10. У лютому 1986 року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Ленкниця
Следующая запись Space (французький гурт)

⚡⚡⚡