Ганс Лангсдорф

Have a question? Ask in chat with AI!

Ганс Вільгельм Лангсдорф: Німецький Військово-Морський Діяч та Капітан-Цур-Зее

Хто такий Ганс Вільгельм Лангсдорф?

Ганс Вільгельм Лангсдорф — німецький військово-морський діяч, капітан-цур-зее, командир «кишенькового» лінкора «Адмірал граф Шпеє». Народився 20 березня 1894 року в Бергені-ауф-Рюгені, Німеччина. Помер 20 грудня 1939 року в Буенос-Айресі, Аргентина.

Морська кар'єра

Лангсдорф вступив до Імператорських військово-морських сил Німеччини у 1912 році. Під час Першої світової війни він служив на різних кораблях, включаючи лінійний корабель "Остфрісланд" та крейсер "Нюрнберг". Після закінчення війни він продовжив служити у військово-морському флоті Веймарської республіки, де обіймав різні командні посади.

Командир "Адмірала Графа Шпеє"

У 1936 році Лангсдорф був призначений командиром «кишенькового» лінкора «Адмірал граф Шпеє». Це був один з трьох кораблів цього класу, побудованих для ВМФ Німеччини. «Адмірал граф Шпеє» був потужним кораблем, озброєним шістьма 11-дюймовими гарматами, а також торпедними апаратами та зенітною артилерією.

Битва біля гирла річки Ла-Плата

У грудні 1939 року «Адмірал граф Шпеє» взяв участь у битві біля гирла річки Ла-Плата. Це була морська битва між німецьким рейдером і британськими військово-морськими силами. Лангсдорф вирішив затопити свій корабель, щоб уникнути його захоплення британськими силами.

Смерть

Лангсдорф вижив після потоплення «Адмірала графа Шпеє», але незабаром після цього він покінчив життя самогубством. Він був похований у Буенос-Айресі, Аргентина.

Висновок

Ганс Вільгельм Лангсдорф був досвідченим військово-морським діячем і відважним капітаном. Його дії під час битви біля гирла річки Ла-Плата стали прикладом мужності та самовідданості.

Часто задаються питання про Ганса Вільгельма Лангсдорфа

  1. Якими були досягнення Лангсдорфа під час Першої світової війни?
  2. Які були завдання "кишенькових" лінкорів, таких як "Адмірал граф Шпеє"?
  3. Що стало причиною затоплення "Адмірала графа Шпеє"?
  4. Чому Лангсдорф покінчив життя самогубством?
  5. Де похований Лангсдорф?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Північний військовий округ
Следующая запись Л-39 «Альбатрос»