Генрі Воллес

Have a question? Ask in chat with AI!

Генрі Егард Воллес: Життя і кар’єра політичного діяча США

Біографія

Генрі Егард Воллес народився 7 жовтня 1888 року в місті Орієнт, штат Айова. Він був наймолодшим із п’яти дітей у сім’ї Генрі Кантрімена і Лори Френсіс Воллес. Батько Воллеса був сільським господарем і фермером, а мати — вчителькою. Воллес навчався в Університеті штату Айова, де вивчав сільське господарство і генетику. Після закінчення університету в 1910 році він повернувся в Орієнт і почав працювати в сімейному бізнесі.

Політична кар’єра

Політична кар’єра Воллеса починалася в 1932 році, коли він був обраний губернатором штату Айова. Він обіймав посаду губернатора до 1936 року, коли був призначений міністром сільського господарства в адміністрації президента Франкліна Д. Рузвельта. Воллес був міністром сільського господарства до 1940 року, коли був обраний віце-президентом США.
Після нападу Японії на Перл-Харбор у 1941 році Воллес став головою Ради економічної війни, що координувала зусилля США з економічної блокади країн Осі.

Віце-президенство

У 1944 році Воллес був переобраний віце-президентом США. Однак у 1945 році він був змушений піти у відставку в результаті конфлікту з президентом Рузвельтом. Після відходу з посади віце-президента Воллес продовжував займатися політикою. Він був активним учасником Прогресивної партії і в 1948 році був її кандидатом на пост президента. Однак він не набрав достатньої кількості голосів для перемоги. Після виборів 1948 року Воллес повернувся в Орієнт і присвятив себе роботі в сімейному бізнесі.

Смерть

Генрі Егард Воллес помер 18 листопада 1965 року в місті Данбері, штат Коннектикут. Він був похований у рідному місті Орієнт.

Висновок

Генрі Егард Воллес був відомим політичним діячем США. Він обіймав посади губернатора штату Айова, міністра сільського господарства США, віце-президента США. Воллес був активним учасником Прогресивної партії і в 1948 році був її кандидатом на пост президента. Воллес був відомий своїми прогресивними поглядами і боротьбою за права фермерів.

Питання, що часто задаються:

  • Коли і де народився Генрі Егард Воллес?
  • Які посади він обіймав протягом своєї кар’єри?
  • Чому Воллес пішов у відставку з посади віце-президента США?
  • Якою політичною партією він належав?
  • Коли і де помер Генрі Егард Воллес?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Черний Врих (Монтанська область)
Следующая запись Фобур