Green Silence

Have a question? Ask in chat with AI!

«Green Silence» – музичний гурт зі Львова, заснований у 2004 році.

Знайомтеся, «Green Silence» – рок-герої зі Львова

Огляд

«Green Silence» – це український рок-гурт, заснований у 2004 році у Львові. Гурт складається з чотирьох учасників: Романа Калинчука (вокал, гітара), Дмитра Музики (бас-гітара), Ростислава Довбенка (гітара) та Андрія Садового (ударні). «Green Silence» грає суміш альтернативного року, пост-гранжу та хард-року. Гурт випустив три студійні альбоми та один концертний альбом.

Історія

Гурт «Green Silence» був заснований у 2004 році у Львові. До складу гурту увійшли Роман Калинчук, Дмитро Музика, Ростислав Довбенко та Андрій Садовий. Гурт почав грати на місцевих рок-фестивалях та виступати у львівських клубах. У 2006 році «Green Silence» випустив свій перший студійний альбом під назвою «The Silence». Альбом мав позитивні відгуки від критиків та посів 20-те місце у чарті українських альбомів.

У 2008 році «Green Silence» випустив свій другий студійний альбом під назвою «Green Silence». Альбом також мав позитивні відгуки від критиків та посів 15-те місце у чарті українських альбомів. У 2010 році гурт випустив свій третій студійний альбом під назвою «The Best of Green Silence». Альбом складався з найкращих пісень з перших двох альбомів гурту. У 2014 році «Green Silence» випустив свій перший концертний альбом під назвою «Live in Kyiv». Альбом був записаний під час виступу гурту в київському клубі «Stereo Plaza».

Стиль та впливи

Гурт «Green Silence» грає суміш альтернативного року, пост-гранжу та хард-року. На музику гурту вплинули такі гурти, як Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains та Metallica.

Дискографія

 • The Silence (2006)
 • Green Silence (2008)
 • The Best of Green Silence (2010)
 • Live in Kyiv (2014)

Нагороди та номінації

 • Номінація на премію «Золота Жар-птиця» у категорії «Кращий рок-гурт» (2007)
 • Перемога у номінації «Кращий рок-гурт» на премії «Українська альтернативна музична премія» (2009)

Висновок

«Green Silence» – один з найпопулярніших рок-гуртів в Україні. Гурт має велику армію шанувальників і регулярно виступає на рок-фестивалях та в клубах по всій країні. Музика гурту «Green Silence» сподобається любителям альтернативного року, пост-гранжу та хард-року.

Запитання, що часто задаються

 1. Коли був заснований гурт «Green Silence»?
 2. Де був заснований гурт «Green Silence»?
 3. Який склад гурту «Green Silence»?
 4. Який стиль музики грає гурт «Green Silence»?
 5. Які альбоми випустив гурт «Green Silence»?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Галактоза
Следующая запись Наталія Гордієнко