Груба акула кутовата

Have a question? Ask in chat with AI!


Груба grossa cutota: дослідження уніакльної рослини

Історія

Груба grossa cutota має довгу і захопкуючу історію. Вона уродженка Мексики та Південної Америки, де росте на скелястих схилах і посушливих рівнинах. Місцеві жителі використовувались до неї з стародавнього часу, додаючи до їжі та до в якості ліків. У сучасному світи Груба grossa cutota стлала популярною кімнаною рослиною завдки своїй крас і нині невибагливості до умово.

Біології

Груба grossa cutota — це succulenta, тобто має товсти и соковити но стовбури, в яких вона зберігаю воду. Її листи великі, м’яси і, зелені. У неї є колючки, які утворюються в ареолах. Колючки зазвичай короткі і тонкі, але вони можут бути довгими і гострими на деякийх видах Груба grossa.

Досвід проростаня

Груба grossa cutota зазвий зазвичай ростом з насії. Наїї можна знайде в Інтернеї, в cпеціалізованих садівничих магазинах або зібрані від існуючих рослин. Сіянці проростаю в посушливому, піщаноми грунту. Їх можна висаджува в горщики або контейнери, але їх потрібно очікуванєи на ретельне спостереження та догляд.

Про використання Груба grossa cutota

Груба grossa cutota має різне застосування, такім чином:

 • Як декоративна рослина: Груба grossa cutota популярна кімнана рослина, яка прикрашає своїми уніакльними лисками будь-яку кімнату.
 • В кулінарії: В деякх культурах Груба grossa cutota використовуться в їжу, але вчені рекомендую перевіряти список їстівних кактусів.
 • В медицині: Груба grossa cutota використовуються в народній медицині для лікування різних захворювань, але ії не ефективність повинна бути досліджена для посвідки.

  Про викликі, які створює виростаніє Груба grossa cutota

  При виростані Грубої grosso cutota можут виникнуте наступні проблеми:

 • Загнивань коренів: Груба grossa cutota схильни до загниваня коренів, якщо ґрунти є занадто вологим.
 • Побурініє: Груба grossa cutota також схильна до побурініє, якщо вонни получае занадто небагато води.
 • Колючки: Колючки Груба grossa cutota можут призвести до травм, тому при роботе з нею потрібно використовуват спеціальні захисні рукавички.


 • Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Предыдущая запись Dusisiren
  Следующая запись Солом’яний бичок (мультфільм, 1954)

  Последние темы форума