Губанова Анастасія Віталіївна

Have a question? Ask in chat with AI!

Анастасія Губанова: від успіхів у юності до виступів за Грузію

Анастасія Губанова — фігуристка, яка за свою кар’єру встигла виступати за Росію та Грузію, добившись певних успіхів на міжнародній арені в юніорській і дорослій категоріях.

Початок кар’єри

Анастасія Губанова народилася 2 грудня 2002 року в Тольятті, росія. З раннього дитинства вона почала займатися фігурним катанням, демонструючи природний талант і працьовитість.

Виступи за Росію

На внутрішніх змаганнях у росії Губанова дебютувала в сезоні 2015-2016 років, взявши участь у першість росії серед юніорів і посісти 10-е місце. У тому ж році вона також брала участь у фіналі юніорського Гран-прі, де посіла 7-е місце.

У сезоні 2016-2017 років Анастасія Губанова досягла свого першого великого успіху, ставши срібною призеркою фіналу юніорського Гран-прі. Крім того, вона виступила на чемпіонаті росії серед юніорів, де посіла 6-е місце, і на юніорському чемпіонаті світу, де зайняла 5-е місце.

У сезоні 2017-2018 років Губанова продовжила виступати на юніорському рівні, завоювавши срібну медаль на юніорському чемпіонаті росії та посівши 4-е місце на юніорському чемпіонаті світу.

Перехід у Грузію

Влітку 2018 року Анастасія Губанова вирішила змінити спортивне громадянство і виступати за Грузію. У сезоні 2018-2019 років вона дебютувала на міжнародних змаганнях для дорослих, взявши участь у Кубку росії, де посіла 5-е місце, і міжнародному турнірі Golden Spin of Zagreb, де виграла срібну медаль.

Виступи за Грузію

У сезоні 2019-2020 років Губанова продовжувала виступати на міжнародних змаганнях для дорослих. Вона виграла срібну медаль на Кубку росії і стала 10-ю на чемпіонаті Європи.

У сезоні 2020-2021 років Губанова виступила на чемпіонаті світу, де посіла 13-е місце.

Перспективи

Анастасія Губанова є талановитою фігуристкою з великим потенціалом. У неї є всі шанси досягти значних успіхів на міжнародній арені, виступаючи за Грузію.

Часті питання

 • Які найбільші досягнення Анастасії Губанової?
 • Срібна призерка фіналу юніорського Гран-прі 2016 року, срібна призерка Кубка росії 2018 і 2020 років, срібна призерка міжнародного турніру Golden Spin of Zagreb 2018 року.
 • Чому Анастасія Губанова змінила спортивне громадянство?
 • Причини її рішення невідомі.
 • Які плани у Анастасії Губанової на майбутнє?
 • Про її плани на майбутнє поки що нічого не відомо.
 • Чи є у Анастасії Губанової тренери?
 • Так, її тренерами є Олександр Волчков та Роман Костомаров.
 • Які сильні та слабкі сторони Анастасії Губанової як фігуристки?
 • Сильними сторонами Губанової є її стрибкова техніка, швидкість і артистизм. Слабкою стороною є її компоненти, такі як обертання і кроки.


 • Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Предыдущая запись Plagiodontia ipnaeum
  Следующая запись Координаційна сфера

  Последние темы форума