Химинець Василь Васильович

Have a question? Ask in chat with AI!

Химинець Василь Васильович: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія


Раннє життя та освіта

Василь Химинець народився 13 січня 1970 року в селі Кибляри Ужгородського району Закарпатської області. Після закінчення середньої школи вступив до Київського державного університету імені Тараса Шевченка, де навчався на факультеті міжнародних відносин. Після закінчення університету в 1993 році продовжив навчання в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України.

Дипломатична кар’єра

У 1994 році Василь Химинець розпочав свою дипломатичну кар'єру, працюючи в Департаменті країн Центральної Європи Міністерства закордонних справ України. З 1996 по 1998 рік працював секретарем Посольства України в Республіці Польща. У 1998 році повернувся до Києва і працював у Департаменті політичного аналізу та планування Міністерства закордонних справ України.

У 2000 році Василь Химинець був призначений заступником директора Департаменту країн Центральної Європи Міністерства закордонних справ України. У 2002 році обійняв посаду директора Департаменту країн Західної Європи та країн ЄС Міністерства закордонних справ України. У 2004 році був призначений заступником Державного секретаря МЗС України.

У 2006 році Василь Химинець був призначений Постійним представником України при Раді Європи в Страсбурзі. У 2010 році повернувся до Києва і працював заступником Міністра закордонних справ України. У 2014 році обійняв посаду директора Департаменту країн Європи та Азії МЗС України.

У 2016 році Василь Химинець був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Австрія.

Роль в українсько-австрійських відносинах

Василь Химинець відіграє важливу роль у розвитку українсько-австрійських відносин. Він активно працює над зміцненням дружніх зв'язків між двома країнами, сприяє розвитку співробітництва в різних сферах, таких як економіка, торгівля, культура, освіта та туризм.


Висновок

Василь Химинець є досвідченим дипломатом, який має великий досвід роботи на різних посадах в Міністерстві закордонних справ України. Він успішно сприяє розбудові українсько-австрійських відносин та захищає інтереси України на міжнародній арені.


Часто задавані питання

  1. Де народився Василь Химинець?
  2. Яку освіту отримав Василь Химинець?
  3. Які посади обіймав Василь Химинець в МЗС України?
  4. Коли Василь Химинець був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Австрія?
  5. Яку роль відіграє Василь Химинець у розвитку українсько-австрійських відносин?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Тірано
Следующая запись Пістол (мінісеріал)