Інджил

Have a question? Ask in chat with AI!

Інджил: Євангеліє в Ісламі

Що таке Ісламізм?

Інджил, що в перекладі з арабської означає «Євангеліє», шанується в ісламі як одна з божественних книг, посланих Аллахом пророку Ісі (Ісусу). Він займає третє місце за значущістю після Тори (Закону Мойсея) та Корану і є одним з основних джерел ісламського богослов’я. В Корані Інджил згадується як одна з чотирьох божественних книг, посланих Аллахом різним пророкам. Його вважають Божим Одкровенням, що містить Божественну Істину та настанови для людства. Євангеліє в ісламі виконує важливу роль, хоча сприймається мусульманами інакше, ніж християнами.

Історія Інджилу в Ісламі

Інджил в ісламі пов’язують із пророком Ісою (Ісусом), який, згідно з мусульманськими віруваннями, був одним з найважливіших пророків, посланих Богом. Мусульмани вірять, що Іса був обраний, щоб принести Божественне послання людям, і Євангеліє є записаним текстом цього послання. В ісламській традиції вважається, що Ісус був безгрішним пророком, який був посланий Богом, щоб наставляти людство та поширювати Божу волю.

Зміст Інджилу

Точний зміст Інджилу не відомий, оскільки, згідно з ісламськими віруваннями, оригінальний текст Євангелія був втрачений або змінений з часом. Мусульмани вважають, що Коран, останнє та найповніше одкровення, містить основні принципи, які були викладені в попередніх божественних книгах, включаючи Інджил. Коран неодноразово згадує Інджил, але не вказує на його точний зміст. Деякі мусульманські вчені вважають, що Євангеліє містило моральні та релігійні настанови, подібні до тих, що містяться в Корані.

Відмінності між Інджилом та християнськими Євангеліями

Існують значні відмінності між Інджилом, який згадується в Корані, та християнськими Євангеліями, які визнаються канонічними в християнській традиції. Мусульмани не визнають Ісуса як Сина Божого і не вірять в його розп’яття та воскресіння. Вони вважають, що Інджил було спотворено з часом і що християнські Євангелія містять неточну та недостовірну інформацію про Ісуса та його навчання.

Значення Інджилу в ісламі

Інджил в ісламі шанується як одна з божественних книг, посланих Богом. Він вважається важливим джерелом релігійної історії та духовного натхнення. Його цитують у Корані та мусульмани відносяться до нього з великою повагою, хоча й не вважають його непогрішимим. Інджил є частиною ісламського богослов’я та його використовують для вивчення релігії та поглиблення знань про Божественне послання.

Висновки

Інджил, що означає Євангеліє, є шанованою божественною книгою в ісламі. Він походить від пророка Іси (Ісуса) і вважається одним з основних джерел ісламського богослов’я. Інджил шанується мусульманами, але сприймається відмінно від християнських Євангелій. Його зміст не відомий, оскільки оригінальний текст був втрачений або змінений. Проте він згадується в Корані та вважається джерелом моральних та релігійних настанов. Інджил є предметом вивчення в ісламській традиції, і до нього відносяться з великою повагою.

Поширені запитання

  1. Що таке Інджил в ісламі?
  2. Які основні відмінності між Інджилом та християнськими Євангеліями?
  3. Як мусульмани сприймають Ісуса (Ісу)?
  4. Яке значення Інджилу в ісламській традиції?
  5. Чи збереглися оригінальні тексти Інджилу?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Ель-Хаса
Следующая запись Digger