Йотам

Have a question? Ask in chat with AI!

Йотам — син Уззії, цар Юдейського царства

Йотам був дванадцятим царем Юдейського царства. Він правив з 742 по 735 роки до нашої ери. Йотам був сином царя Уззії та Єруші дочки Цадока.

Йотам був побожним царем, який дотримувався закону Божого. Він відновив Єрусалимський храм та укріпив його стіни. Йотам також розширив кордони свого царства, перемігши амонітян та філістимлян.

Під час його правління Юдейське царство досягло вершини своєї могутності. Йотам був мудрим та справедливим правителем, який піклувався про добробут свого народу.

Співправління з батьком

Йотам почав правити спільно зі своїм батьком Уззією в 750 році до нашої ери. Після того, як Уззія став прокаженим і був змушений проживати в окремому будинку, Йотам отримав повну владу в державі.

Одноосібне правління#

Після смерті Уззії в 742 році до нашої ери Йотам став одноосібним правителем Юдейського царства. Він правив протягом 16 років.

Внутрішня політика#

Йотам був побожним царем, який дотримувався закону Божого. Він відновив Єрусалимський храм та укріпив його стіни. Йотам також провів земельні реформи, які дозволили селянам отримати більше землі.

Зовнішня політика#

Йотам розширив кордони свого царства, перемігши амонітян та філістимлян. Він також уклав союзи з Ізраїльським царством та Ассирією.

Падіння царства

Після смерті Йотама в 735 році до нашої ери його син Ахаз став царем Юдейського царства. Ахаз був слабким та безбожним правителем, який довів царство до падіння. У 722 році до нашої ери ассирійський цар Саргон II захопив Єрусалим та зруйнував Єрусалимський храм. Юдейське царство було знищене, а його жителі були відведені в полон до Ассирії.

Висновок#

Йотам був одним з найкращих царів Юдейського царства. Він був побожним, мудрим та справедливим правителем, який піклувався про добробут свого народу. Під його правлінням Юдейське царство досягло вершини своєї могутності. Однак після смерті Йотама царство почало занепадати і зрештою було знищено ассирійцями.

Часто задавані питання

  • Хто був батьком Йотама?

Відповідь: Уззія

  • Скільки років Йотам правив Юдейським царством?

Відповідь: 16 років

  • Які реформи провів Йотам?

Відповідь: Він відновив Єрусалимський храм та укріпив його стіни, провів земельні реформи.

  • Які військові перемоги здобув Йотам?

Відповідь: Він переміг амонітян та філістимлян.

  • Чому Юдейське царство впало?

Відповідь: Слабке правління Ахаза, сина Йотама, призвело до знищення царства ассирійцями.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Союз російського народу
Следующая запись Ксеркс I

Последние темы форума