KĀDA IR ATŠĶIRĪBA STARP BRĪVSITIENU UN BRĪVSITIENU FUTBOLĀ

Have a question? Ask in chat with AI!

Kāda ir atšķirība starp brīvsitienu un brīvsitienu futbolā?

Brīvsitiens

Brīvsitiens ir tiešs sitiens, kas tiek piešķirts, ja pretinieku komanda pārkāpj spēles noteikumus. Brīvsitienu var izpildīt jebkurš no komandas spēlētājiem, kas atrodas ārpus soda laukuma. Brīvsitiens var tikt izpildīts sitot bumbu uz vārtiem, piespēlējot bumbu citam spēlētājam vai arī izmantojot bumbu, lai izveidotu kādu citu spēles iespēju.

Brīvsitiens tieši uz vārtiem

Šo brīvsitienu var izpildīt no jebkuras vietas uz laukuma, bet ar noteikumu, ka brīvsitiena izpildīšanas vieta atrodas ārpus soda laukuma. Spēlētāji, kas atrodas tuvāk par 9,15 metriem no bumbai jāatrodas aiz bumbas un netraucē brīvsitiena izpildīšanu.

Brīvsitiens piespēlei uz soda laukumu

Šo brīvsitienu var izpildīt, kad pārkāpums tiek veikts pretinieku soda laukuma tuvumā. Visi pretinieku komandas spēlētāji izņemot vārtsargu, atrodas vismaz 9,15 metru attālumā no bumbas.

Brīvsitiens

Brīvsitiens ir tiešs sitiens, kas tiek piešķirts, ja pretinieku komanda pārkāpj spēles noteikumus soda laukuma robežās. Brīvsitienu var izpildīt jebkurš no komandas spēlētājiem, kas atrodas ārpus soda laukuma. Brīvsitiens var tikt izpildīts sitot bumbu uz vārtiem, piespēlējot bumbu citam spēlētājam vai arī izmantojot bumbu, lai izveidotu kādu citu spēles iespēju.

Galvenā atšķirība starp brīvsitienu un brīvsitienu ir tā, ka brīvsitiens tiek izpildīts ārpus soda laukuma, bet brīvsitiens tiek izpildīts soda laukuma iekšienē.

Secinājums

Brīvsitiens un brīvsitiens ir divi dažādi sitieni, kas tiek izmantoti futbolā. Brīvsitiens tiek izpildīts ārpus soda laukuma, bet brīvsitiens tiek izpildīts soda laukuma iekšienē. Abi sitieni var tikt izmantoti, lai gūtu vārtus vai arī izveidotu citas spēles iespējas.

Bieži uzdotie jautājumi

  1. Kāda ir galvenā atšķirība starp brīvsitienu un brīvsitienu?
  2. Galvenā atšķirība starp brīvsitienu un brīvsitienu ir tā, ka brīvsitiens tiek izpildīts ārpus soda laukuma, bet brīvsitiens tiek izpildīts soda laukuma iekšienē.

  3. Kurš var izpildīt brīvsitienu?
  4. Brīvsitienu var izpildīt jebkurš no komandas spēlētājiem, kas atrodas ārpus soda laukuma.

  5. Kurš var izpildīt brīvsitienu?
  6. Brīvsitienu var izpildīt jebkurš no komandas spēlētājiem, kas atrodas ārpus soda laukuma.

  7. Kādi ir brīvsitiena izpildīšanas veidi?
  8. Brīvsitienu var izpildīt sitot bumbu uz vārtiem, piespēlējot bumbu citam spēlētājam vai arī izmantojot bumbu, lai izveidotu kādu citu spēles iespēju.

  9. Kādi ir brīvsitiens izpildīšanas veidi?
  10. Brīvsitiens var tikt izpildīts sitot bumbu uz vārtiem, piespēlējot bumbu citam spēlētājam vai arī izmantojot bumbu, lai izveidotu kādu citu spēles iespēju.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись TINDER ALEBO BADU
Следующая запись КОЈА ЈЕ РАЗЛИКА ИЗМЕЂУ СЛОБОДНОГ УДАРЦА И СЛОБОДНОГ УДАРЦА У ФУДБАЛУ