KĀDA SEJAS KOSMĒTIKA MAN IR PIEMĒROTA

Have a question? Ask in chat with AI!

Kāda sejas kosmētika man ir piemērota?

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku sāk apzināties, ka viņu ādas kopšanas rutīna ir ļoti svarīga. Tomēr, ja nezināt, ar ko sākt, var būt grūti atrast produktus, kas darbosies jūsu ādas tipam un vajadzībām. Šajā rakstā mēs sniegsim jums dažus padomus par to, kā noteikt savu ādas tipu un kā izvēlēties labākos produktus, lai to koptu.

1. Nosakiet savu ādas tipu

Pirms varat sākt izvēlēties sejas kosmētiku, jums ir jāzina, kāds ir jūsu ādas tips. Visbiežāk sastopamie ādas tipi ir:

* Sausa āda: šāda tipa āda ir mazāk eļļaina un bieži ir raupja un niezīga.
* Eļļaina āda: šāda tipa āda ir ļoti eļļaina un ir pakļauta izsitumiem un melngalvām.
* Jaukta āda: šāda tipa āda ir gan eļļaina, gan sausa dažādās sejas daļās.
* Jutīga āda: šāda tipa āda ir ļoti reaktiva un viegli kairinās.

Ja neesat pārliecināts par savu ādas tipu, varat to noteikt, veicot vienkāršu testu. Nomazgājiet seju ar ūdeni un ziepēm un pēc tam nosusiniet to. Tagad uzklājiet nedaudz sejas krēma uz pieres, vaigiem un zoda. Ja krēms ātri iesūcas un jūsu seja jūtas mitrināta, jums ir sausa āda. Ja krēms padara jūsu seju eļļainu un spīdīgu, jums ir eļļaina āda. Ja jūsu seja dažās vietās ir sausa, bet citās vietās eļļaina, jums ir jaukta āda. Ja jūsu seja ātri kļūst sarkana vai kairināta, jums ir jutīga āda.

2. Izvēlieties pareizo sejas tīrīšanas līdzekli

Tīrīšana ir sejas kopšanas rutīnas pirmais solis. Izvēlieties sejas tīrīšanas līdzekli, kas ir paredzēts jūsu ādas tipam. Ja jums ir sausa āda, izvēlieties maigu tīrīšanas līdzekli, kas neizsausēs jūsu ādu vēl vairāk. Ja jums ir eļļaina āda, izvēlieties putojošu tīrīšanas līdzekli, kas palīdzēs noņemt lieko eļļu. Ja jums ir jaukta āda, izvēlieties tīrīšanas līdzekli, kas ir paredzēts abiem ādas tipiem. Ja jums ir jutīga āda, izvēlieties bez smaržas tīrīšanas līdzekli, kas nekairinās jūsu ādu.

3. Izvēlieties pareizo sejas toniku

Sejas toniks ir lielisks veids, kā noņemt pēdējās netīrumu un kosmētikas pēdas, kā arī lai sagatavotu ādu mitrināšanai. Izvēlieties sejas toniku, kas ir paredzēts jūsu ādas tipam, piemēram, vai nu ar alkoholu, vai bez tā. Ja jums ir sausa āda, izvēlieties toniku, kas satur mitrinošas sastāvdaļas, piemēram, hialuronskābi vai glicerīnu. Ja jums ir eļļaina āda, izvēlieties toniku, kas satur salicilskābi vai glikolisko skābi, kas palīdzēs noņemt lieko eļļu. Ja jums ir jaukta āda, izvēlieties toniku, kas ir paredzēts abiem ādas tipiem. Ja jums ir jutīga āda, izvēlieties bez smaržas toniku, kas nekairinās jūsu ādu.

4. Izvēlieties pareizo sejas mitrinātāju

Mitrināšana ir viens no svarīgākajiem sejas kopšanas soļiem. Izvēlieties sejas mitrinātāju, kas ir paredzēts jūsu ādas tipam. Ja jums ir sausa āda, izvēlieties mitrinātāju, kas satur bagātīgas sastāvdaļas, piemēram, šī sviestu, kokosriekstu eļļu vai jojobas eļļu. Ja jums ir eļļaina āda, izvēlieties mitrinātāju, kas ir viegls un nesatur eļļas. Ja jums ir jaukta āda, izvēlieties mitrinātāju, kas ir paredzēts abiem ādas tipiem. Ja jums ir jutīga āda, izvēlieties bez smaržas mitrinātāju, kas nekairinās jūsu ādu.

5. Izvēlieties pareizo sejas masku

Sejas maskas ir lielisks veids, kā dziļi attīrīt un mitrināt ādu. Izvēlieties sejas masku, kas ir paredzēta jūsu ādas tipam. Ja jums ir sausa āda, izvēlieties mitrinošu sejas masku, kas satur hialuronskābi vai glicerīnu. Ja jums ir eļļaina āda, izvēlieties attīrošu sejas masku, kas satur salicilskābi vai glikolisko skābi. Ja jums ir jaukta āda, izvēlieties sejas masku, kas ir paredzēta abiem ādas tipiem. Ja jums ir jutīga āda, izvēlieties nomierinošu sejas masku, kas satur alantoīnu vai kumelīšu ekstraktu.

6. Izvēlieties pareizo sauļošanās līdzekli

Sauļošanās līdzeklis ir viens no svarīgākajiem sejas kopšanas produktiem. Izvēlieties sauļošanās līdzekli, kas ir paredzēts jūsu ādas tipam un dzīvesveidam. Ja jums ir sausa āda, izvēlieties mitrinošu sauļošanās līdzekli, kas satur hialuronskābi vai glicerīnu. Ja jums ir eļļaina āda, izvēlieties matētu sauļošanās līdzekli, kas nesatur eļļas. Ja jums ir jaukta āda, izvēlieties sauļošanās līdzekli, kas ir paredzēts abiem ādas tipiem. Ja jums ir jutīga āda, izvēlieties bez smaržas sauļošanās līdzekli, kas nekairinās jūsu ādu.

Secinājums

Sejas kosmētikas izvēle var būt sarežģīta, taču tā ir svarīga, lai uzturētu veselīgu un skaistu ādu. Izmantojot šos padomus, jūs varat atrast labākos produktus, kas darbosies jūsu ādas tipam un vajadzībām.

Bieži uzdotie jautājumi

1. Kā noteikt savu ādas tipu?

Jūs varat noteikt savu ādas tipu, veicot vienkāršu testu. Nomazgājiet seju ar ūdeni un ziepēm un pēc tam nosusiniet to. Tagad uzklājiet nedaudz sejas krēma uz pieres, vaigiem un zoda. Ja krēms ātri iesūcas un jūsu seja jūtas mitrināta, jums ir sausa āda. Ja krēms padara jūsu seju eļļainu un spīdīgu, jums ir eļļaina āda. Ja jūsu seja dažās vietās ir sausa, bet citās vietās eļļaina, jums ir jaukta āda. Ja jūsu seja ātri kļūst sarkana vai kairināta, jums ir jutīga āda.

2. Kāpēc man ir jālieto sejas tīrīšanas līdzeklis?

Sejas tīrīšanas līdzeklis ir nepieciešams, lai noņemtu netīrumus, kosmētiku un lieko eļļu no jūsu sejas. Tīrīšanas līdzekļi arī palīdz atvērt poras un sagatavot ādu mitrināšanai.

3. Kāpēc man ir jālieto sejas toniks?

Sejas toniks ir nepieciešams, lai noņemtu pēdējās netīrumu un kosmētikas pēdas, kā arī lai sagatavotu ādu mitrināšanai. Toniki arī palīdz nosvērt ādas pH līmeni un uzlabot sejas kopšanas produktu uzsūkšanos.

4. Kāpēc man ir jālieto sejas mitrinātājs?

Sejas mitrinātājs ir nepieciešams, lai uzturētu ādas mitrumu un aizsargātu to no ārējiem agresoriem. Mitrinātāji arī palīdz uzlabot ādas elastību un samazināt grumbu veidošanos.

5. Kāpēc man ir jālieto sejas maska?

Sejas maskas ir nepieciešamas, lai dziļi attīrītu un mitrinātu ādu. Maskas arī palīdz samazināt poru izmēru, uzlabot ādas tekstūru un izlīdzināt ādas toni.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись HVORDAN SKILLER LEUKOCYTTER SEG FRA ERYTROCYTTER
Следующая запись HVILKEN ANSIGTSKOSMETIK DER PASSER TIL MIG