Капшук Георгій Іванович

Have a question? Ask in chat with AI!

Георгій Капшук: Від меліоратора до заступника голови Верховної Ради Кримської АРСР

Заголовок 1. Георгій Капшук: Людина-легенда

Георгій Іванович Капшук — видатна постать в історії України, відомий як меліоратор, господарський діяч, секретар Кримського обласного комітету КПУ та заступник голови Верховної Ради Кримської АРСР. Він залишив глибокий слід в історії Криму та України, внісши значний вклад в їх розвиток та добробут.

Заголовок 2. Шлях до успіху: Від Ясної Поляни до Сімферополя

Георгій Капшук народився 21 березня 1939 року в селі Ясна Поляна, що на Херсонщині. Він з ранніх років виявляв неабиякі здібності та прагнення до знань. Після закінчення школи вступив до Херсонського сільськогосподарського інституту, де здобув освіту за спеціальністю "меліорація та водне господарство".

Заголовок 3. На службі меліорації

Після закінчення інституту Георгій Капшук присвятив себе роботі в сфері меліорації. Він працював у різних посадах, від інженера-гідротехніка до головного інженера управління меліорації Кримської області. За його керівництвом впроваджувались нові технології меліорації земель, що дозволило значно підвищити врожайність сільськогосподарських культур в Криму.

Заголовок 4. На вершинах влади: Внесок у розвиток Криму

У 1983 році Георгій Капшук був обраний секретарем Кримського обласного комітету КПУ. На цій посаді він плідно працював над соціально-економічним розвитком Криму. За його керівництва в області відкривались нові підприємства, будувалися дороги та школи, проводилися роботи з благоустрою населених пунктів.

Заголовок 5. Служіння народу: Заступник голови Верховної Ради Кримської АРСР

У 1990 році Георгій Капшук був обраний заступником голови Верховної Ради Кримської АРСР. Він активно брав участь у формуванні державності Криму. Після розпаду Радянського Союзу працював у різних посадах в органах влади Криму, продовжуючи вносити вклад у його розвиток.

Висновок: Спадщина для нащадків

Георгій Іванович Капшук пішов з життя 28 червня 2023 року в місті Сімферополь. Він залишив по собі багату спадщину для майбутніх поколінь. Його вклад в меліорацію, господарський розвиток та політичне життя Криму неоціненний. Георгій Капшук назавжди залишиться в пам'яті народу України як видатний діяч, присвятивший своє життя служінню рідному краю.

5 питань, що часто задаються:

  1. Яким був внесок Георгія Капшука у розвиток меліорації в Криму?
  2. Як Георгій Капшук вплинув на соціально-економічний розвиток Криму під час свого керівництва?
  3. Яку роль відіграв Георгій Капшук у формуванні державності Криму після розпаду Радянського Союзу?
  4. Які основні досягнення Георгія Капшука на посадах секретаря Кримського обласного комітету КПУ та заступника голови Верховної Ради Кримської АРСР?
  5. Як Георгій Капшук вніс вклад у розбудову сільськогосподарського комплексу Криму?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Ана Мена
Следующая запись Висхідний потік