Карпенко Василь Васильович

Have a question? Ask in chat with AI!

Василь Карпенко: герой України, якого назавжди запам'ятають

Василь Карпенко, героїчний військовий України, загинув у битві за Україну

З глибоким сумом повідомляємо про трагічну загибель Василя Карпенка, відважного підполковника Збройних сил України, 17 січня 2015 року під час бою в Докучаєвську. Його хоробрість і самовідданість назавжди залишаться в наших серцях.

Василь Карпенко: життя, присвячене служінню Україні

Василь Карпенко народився 10 лютого 1961 року в місті Овруч, Житомирської області. Він виріс у сім'ї, яка прищепила йому любов до України та бажання служити своїй країні. Після закінчення школи Василь вступив до Житомирського військового училища, яке успішно закінчив у 1982 році.

Протягом своєї військової кар'єри Василь Карпенко обіймав різні посади, демонструючи високий рівень професіоналізму та відданості. Він пройшов шлях від командира взводу до заступника командира батальйону 10-го батальйону територіальної оборони.

Василь Карпенко: хоробрість і самовідданість у бою

Під час російсько-української війни Василь Карпенко виявив мужність і відданість Україні. Він брав участь у боях на Донбасі, мужньо захищаючи свою країну від окупантів.

17 січня 2015 року Василь Карпенко загинув у бою під Докучаєвськом, Донецької області. Він героїчно загинув, захищаючи Україну від російських загарбників.

Василь Карпенко: герой України, назавжди в наших серцях

Василь Карпенко – справжній герой України. Його хоробрість, самовідданість і любов до Батьківщини назавжди залишаться в наших серцях. Він назавжди залишиться прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

Пам'ять про Василя Карпенка живе

Василя Карпенка посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня. Його ім'я викарбувано на меморіалі загиблих воїнів АТО у Житомирі.

Питання, що часто задаються

  • Хто такий Василь Карпенко?

Василь Карпенко – підполковник Збройних сил України, заступник командира батальйону, 10-й батальйон територіальної оборони, який загинув у бою в Докучаєвську 17 січня 2015 року.

  • Де народився Василь Карпенко?

Василь Карпенко народився в місті Овруч, Житомирської області.

  • Коли загинув Василь Карпенко?

Василь Карпенко загинув 17 січня 2015 року.

  • Де загинув Василь Карпенко?

Василь Карпенко загинув у бою в Докучаєвську, Донецької області.

  • Якими нагородами був нагороджений Василь Карпенко?

Василь Карпенко посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Струмок
Следующая запись Dow Jones & Company

Последние темы форума