Карта Мао Куня

Have a question? Ask in chat with AI!


«Карта Мао Куня»: єдиний збережений китайський морський атлас часів Мінської династії

Хто такий Мао Кунь?

Мао Кунь (кит.: 茅坤; 1512–1601) був китайським письменником, поетом, картографом і видавцем часів династії Мін. Він найвідоміший як редактор і упорядник антології «Тридцять два поети династії Тан» (唐诗三十首). Його вірші також високо цінувалися його сучасниками.

Чому «Карта Мао Куня» є такою важливою?

«Карта Мао Куня» – це єдина китайська карта Мінської епохи, яка дійшла до наших днів. Вона була створена в 1593 році і містить детальну інформацію про морські шляхи, що використовувалися в часи плавань Чжен Хе в 1401–1433 роках. Карта є важливим джерелом інформації для дослідників, які вивчають історію китайського судноплавства та торгівлі в епоху Мін.

Що зображено на «Карті Мао Куня»?

«Карта Мао Куня» показує моря, узбережжя, острови та міста, розташовані на шляху від Китаю до Індійського океану. Карта також містить інформацію про глибини моря, напрямки течій та інші важливі для мореплавців дані.

Як «Карта Мао Куня» була створена?

«Карта Мао Куня» була створена на основі інформації, зібраної під час плавань Чжен Хе. Чжен Хе був китайським адміралом і дослідником, який здійснив сім експедицій до Індійського океану в період з 1401 по 1433 рік. Під час своїх плавань Чжен Хе зібрав велику кількість інформації про морські шляхи, узбережжя та інші географічні об’єкти. Ця інформація була використана для створення «Карти Мао Куня».

Де зберігається «Карта Мао Куня»?

«Карта Мао Куня» зберігається в Національній бібліотеці Китаю в Пекіні.

Висновок

«Карта Мао Куня» – це важливий історичний документ, який дає нам уявлення про морські шляхи, які використовувалися в часи плавань Чжен Хе. Карта є цінним джерелом інформації для дослідників, які вивчають історію китайського судноплавства та торгівлі в епоху Мін.

Поширені запитання

  1. Що таке «Карта Мао Куня»?
  2. Чому «Карта Мао Куня» є такою важливою?
  3. Що зображено на «Карті Мао Куня»?
  4. Як «Карта Мао Куня» була створена?
  5. Де зберігається «Карта Мао Куня»?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Кліматичний песимум раннього Середньовіччя
Следующая запись Альбрехт II (герцог Австрії)