Каталіна Мікаела Австрійська

Have a question? Ask in chat with AI!

Каталіна Мікаела Австрійська: Іспанська інфанта, герцогиня Савойська та мати Віктора Амадея І

Хто така Каталіна Мікаела Австрійська?

Каталіна Мікаела Австрійська була іспанською інфантою та третьою дружиною герцога Савойського Карла Еммануїла I. Вона також була матір’ю Віктора Амадея I, майбутнього герцога Савойського та короля Сардинії.

Раннє життя та сім’я Каталіни Мікаели

Каталіна Мікаела народилася 10 жовтня 1567 року в Мадриді, Іспанія. Вона була четвертою дочкою короля Іспанії Філіпа II та королеви Анни Австрійської. У Каталіни було двоє старших братів, Дон Карлос і Філіп III, а також дві старші сестри, Ізабелла Клара Євгенія та Марія.

Каталіна Мікаела отримала освіту в іспанському дворі. Вона була вивчена в релігії, історії, літературі та музиці. Вона також навчалася різним придворним манерам і етикету.

Брак із Карлом Еммануїлом I

У 1585 році Каталіна Мікаела була обрана нареченою для герцога Савойського Карла Еммануїла I. Шлюб був укладений через договір між Іспанією та Савойєю. Мета шлюбу полягала в тому, щоб зміцнити зв’язки між двома країнами та запобігти союзу між Савойєю та Францією.

Карл Еммануїл I був на 14 років старший за Каталіну Мікаелу. Він був амбітним і честолюбним правителем, який прагнув розширити свою територію та зміцнити своє герцогство. Каталіна Мікаела була тихою і лагідною жінкою, яка була віддана своєму чоловікові та сім’ї.

Діти Каталіни Мікаели

Каталіна Мікаела народила Карлу Еммануїлу I восьмеро дітей. Їх перша дитина, син Філіп Еммануїл, народився в 1586 році, але помер через три роки. Їх друга дитина, син Віктор Амадей, народився в 1587 році. Він став спадкоємцем престолу після смерті свого старшого брата.

Каталіна Мікаела народила ще шість дітей: Еммануїла Філіберта (1588), Маргариту (1589), Ізабеллу (1591), Маврикія (1593), Марію (1594) та Франческу Катерину (1595). Всі діти Каталіни Мікаели та Карла Еммануїла I були виховані в католицькій вірі та навчені різним предметам, які були необхідні для їх майбутнього становища в суспільстві.

Смерть Каталіни Мікаели

Каталіна Мікаела померла 6 листопада 1597 року в Турині, Італія, у віці 30 років. Вважається, що вона померла від зараження крові після пологів. Смерть Каталіни Мікаели була великим ударом для Карла Еммануїла I та їх дітей. Герцог Савойський був настільки вражений смертю своєї дружини, що відмовився одружуватися знову.

Висновок

Каталіна Мікаела Австрійська була іспанською інфантою та герцогинею Савойською. Вона була дружиною Карла Еммануїла I та матір’ю Віктора Амадея I. Каталіна Мікаела була тихою і лагідною жінкою, яка була віддана своєму чоловікові та сім’ї. Вона померла в 1597 році у віці 30 років.

Запитання, що часто задаються:

  1. Хто така Каталіна Мікаела Австрійська?
  2. Яким був шлюб Каталіни Мікаели та Карла Еммануїла I?
  3. Скільки дітей було у Каталіни Мікаели та Карла Еммануїла I?
  4. Коли і де померла Каталіна Мікаела?
  5. Яким було значення Каталіни Мікаели в історії Іспанії та Савойї?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Тегеранський інцидент
Следующая запись Штуттгоф

Последние темы форума