КАТЕГОРІЇ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ, У ЯКИХ В ПЕРШУ ЧЕРГУ СЛІД ВИКЛЮЧАТИ КОЛОРЕКТАЛЬНИЙ РАК :

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

 • Вік хворого віком \u003e 40 років, анемія, анокуприковий больовий синдром.
 • Вік хворого \u003e 40 років; значна втрата ваги тіла; пацієнти, які мають членів родини першого ступеня з колоректальним раком.
 • Зміна характеру дефекації, наявності випорожнень із домішками слизу, гною.
 • Наявність випорожнень із домішками слизу, гною; анемія; вік хворих \u003e 40 років.

Категорії хворих на геморой, у яких в першу чергу слід виключати колоректальний рак

Геморой — це поширене захворювання, яке впливає на багатьох людей у різному віці. Однак, іноді симптоми геморою можуть бути схожими на прояви колоректального раку, що робить важко уникнути плутанини та правильно діагностувати хворобу. Тому, важливо знати, які категорії хворих на геморой в першу чергу слід перевіряти на підозру на колоректальний рак.

Однією з таких категорій є вік пацієнта. Люди старше 40 років мають підвищений ризик розвитку колоректального раку, тому при наявності геморою у цій віковій групі, слід обережно контролювати та виключати можливе онкологічне захворювання.

Ще одним важливим критерієм є анемія, яка може бути симптомом як геморою, так і колоректального раку. Анемія вимагає уваги та додаткового обстеження для виключення ракових уражень.

Також, анокуприковий больовий синдром є фактором, на який слід звернути увагу при діагностиці геморою. Зазвичай цей синдром не є характерним для геморою та може вказувати на серйозніші проблеми, включаючи колоректальний рак.

Отже, серед запропонованих варіантів найбільш правильним є:

 • Вік хворого віком \u003e 40 років, анемія, анокуприковий больовий синдром.
 • . Ці категорії хворих мають бути віднесені до групи осіб, які потребують уважного моніторингу та виключення колоректального раку.


  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Предыдущая запись ЯКІ ІЗ СИМПТОМІВ ГЕМОРОЮ Є КЛАСИЧНОЮ ТРІАДОЮ ?:
  Следующая запись ЯКІ ХІРУРГІЧНІ ВТРУЧАННЯ Є ПРІОРИТЕТНИМИ ПРИ ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ ІІІ – ІV CТАДІЇ ЗА J.GOLIGHER: