Київський князь Володимир Великий (срібна монета)

Have a question? Ask in chat with AI!

«Київський князь Володимир Великий» — пам’ятна срібна монета номіналом 20 гривень

Історичне значення Володимира Великого

Володимир Великий був видатним державним і політичним діячем, який зробив значний внесок у розвиток Київської Русі. Він був першим правителем, який об'єднав під своєю владою більшу частину території сучасної України, Білорусі та росії. Володимир Великий також провів ряд важливих реформ, зокрема, ввів християнство як державну релігію.

Пам’ятна монета «Київський князь Володимир Великий»

У зв'язку з 1000-літтям упокоєння Володимира Великого Національний банк України випустив пам'ятну срібну монету номіналом 20 гривень. Монета виготовлена зі срібла 925 проби, її вага становить 62,2 грама, а діаметр — 50 міліметрів. Тираж монети — 5000 екземплярів.

Опис монети «Київський князь Володимир Великий»

На аверсі монети зображено портрет Володимира Великого у профіль. Над портретом розміщено напис «Україна», а під ним — номінал монети «20 гривень». На реверсі монети зображено пам'ятник Володимиру Великому в Києві. Над пам'ятником розміщено напис «Київський князь Володимир Великий», а під ним — роки його життя «960—1015».

Художні особливості монети «Київський князь Володимир Великий»

Монета «Київський князь Володимир Великий» була виготовлена з використанням спеціальної технології, яка дозволила отримати високу якість зображення і рельєфу. Монета має красивий дизайн і є справжнім витвором мистецтва.

Інвестиційна цінність монети «Київський князь Володимир Великий»

Монета «Київський князь Володимир Великий» є не тільки пам'ятним знаком, але й цінним інвестиційним активом. Монета виготовлена з дорогоцінного металу, а її тираж обмежений, що робить її ще більш цінною.

Висновок

Пам'ятна срібна монета «Київський князь Володимир Великий» — це не тільки пам'ятний знак, але й цінний інвестиційний актив. Монета виготовлена з дорогоцінного металу, а її тираж обмежений, що робить її ще більш цінною.

Часті запитання

  1. Який номінал монети «Київський князь Володимир Великий»?
  2. З якого металу виготовлена монета «Київський князь Володимир Великий»?
  3. Який тираж монети «Київський князь Володимир Великий»?
  4. Де можна придбати монету «Київський князь Володимир Великий»?
  5. Скільки коштує монета «Київський князь Володимир Великий»?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Роджер Кейсмент
Следующая запись Стратегеми