Король Віталій Вікторович

Have a question? Ask in chat with AI!

Віталій Король: Герой, який загинув за свою країну

Віталій Король був українським солдатом, який загинув у боях за свою країну під час війни на Сході України.

Справжній патріот і герой

Віталій Король народився 23 травня 1995 року в селі Тишківка Кіровоградської області. Він виріс у люблячій родині та з дитинства мріяв стати військовим.

Коли в 2014 році почалася війна на Сході України, Віталій без вагань пішов на фронт. Він служив у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді та брав участь у бойових діях у районі Донецького аеропорту.

Віталій був відважним та безстрашним бійцем. Він завжди йшов уперед, на передову, і ніколи не відступав. За свою хоробрість та героїзм він був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Трагічна загибель

28 серпня 2014 року Віталій Король загинув у бою під Донецьким аеропортом. Йому було всього 19 років. Він героїчно загинув, захищаючи свою країну від ворога.

Смерть Віталія Короля стала великим горем для його родини, друзів та побратимів. Він був справжнім героєм, який віддав своє життя за Батьківщину. Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях українців.

Його перебування в армії

Віталій Король був солдатом-десантником 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Він служив у війську з весни 2014 року. За цей час він брав участь у бойових діях у районі АТО. Його мужність була відзначена нагородами, зокрема орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Останній бій

28 серпня 2014 року Віталій Король загинув у бою під Донецьким аеропортом. Його підрозділ потрапив у засідку російських бойовиків. Віталій отримав смертельне поранення. Йому було лише 19 років.

Похорон

Похорон Віталія Короля відбувся 1 вересня 2014 року в його рідному селі Тишківка Кіровоградської області. Провести в останню путь героя прийшли сотні людей. Його мати, Людмила Король, сказала, що пишається сином і що він завжди буде в її серці.

Пам’ять

Пам’ять про Віталія Короля жива донині. У його честь названо вулицю в місті Кропивницький, а також школу в селі Тишківка. Щороку на день його смерті в селі проводяться уроки мужності та спортивні змагання. Віталій Король назавжди залишиться в пам’яті як справжній герой.

Часті запитання

  1. Хто такий Віталій Король?
  2. Яким був його внесок у війну на Сході України?
  3. За що він був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня?
  4. Які обставини його смерті?
  5. Як його пам’ятають сьогодні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Знедолені (фільм, 1982)
Следующая запись Лівійська пустеля