Кристалізатор

Have a question? Ask in chat with AI!


Кристалізатор — важливий технологічний вузол машини для безперервного розливання сталі, в якому відбувається формування зливку.

Кристалізатор. Визначення та типи.

Кристалізатор — це важливий технологічний вузол машини для безперервного розливання сталі, в якому відбувається формування зливку. Кристалізатори виготовляються з міді та складаються з трьох частин: стінок, дна та торцевих пластин. Стінки та дно кристалізатора мають водяне охолодження, що забезпечує швидке затвердіння сталі та формування зливку.

Існує два основних типи кристалізаторів: відкриті та закриті. Відкриті кристалізатори мають прямий контакт з атмосферою, а закриті — з інертним газом.

 • Відкриті кристалізатори мають просту конструкцію та низьку вартість. Однак, вони менш ефективні, ніж закриті кристалізатори, оскільки сталь може окислюватися в контакті з повітрям.
 • Закриті кристалізатори мають більш складну конструкцію та вищу вартість. Однак, вони більш ефективні, ніж відкриті кристалізатори, оскільки сталь не контактує з повітрям.

Конструкція та робота кристалізатора.

Кристалізатор складається з трьох основних частин: стінок, дна та торцевих пластин. Стінки та дно кристалізатора мають водяне охолодження, що забезпечує швидке затвердіння сталі та формування зливку. Торцеві пластини прикріплюються до стінок і дна кристалізатора і служать для герметизації камери кристалізатора.

Робота кристалізатора полягає в тому, що розплавлена сталь подається в кристалізатор зверху і витікає з нього знизу в вигляді зливку. Швидкість затвердіння сталі залежить від температури води в системі охолодження. Чим нижча температура води, тим швидше затвердіває сталь.

Висновки.

Кристалізатор є важливим технологічним вузлом машини для безперервного розливання сталі, в якому відбувається формування зливку. Існує два основних типи кристалізаторів: відкриті та закриті. Відкриті кристалізатори мають просту конструкцію та низьку вартість, але менш ефективні, ніж закриті кристалізатори. Закриті кристалізатори мають більш складну конструкцію та вищу вартість, але більш ефективні, ніж відкриті кристалізатори.

Часто задавані питання.

 1. Що таке кристалізатор?
 2. Кристалізатор — це важливий технологічний вузол машини для безперервного розливання сталі, в якому відбувається формування зливку.

 3. Які типи кристалізаторів існують?
 4. Існує два основних типи кристалізаторів: відкриті та закриті.

 5. Яка конструкція кристалізатора?
 6. Кристалізатор складається з трьох основних частин: стінок, дна та торцевих пластин. Стінки та дно кристалізатора мають водяне охолодження, що забезпечує швидке затвердіння сталі та формування зливку. Торцеві пластини прикріплюються до стінок і дна кристалізатора і служать для герметизації камери кристалізатора.

 7. Як працює кристалізатор?
 8. Робота кристалізатора полягає в тому, що розплавлена сталь подається в кристалізатор зверху і витікає з нього знизу в вигляді зливку. Швидкість затвердіння сталі залежить від температури води в системі охолодження. Чим нижча температура води, тим швидше затвердіває сталь.

 9. Яке значення кристалізатора в процесі безперервного розливання сталі?
 10. Кристалізатор є важливим технологічним вузлом машини для безперервного розливання сталі, в якому відбувається формування зливку. Від якості роботи кристалізатора залежить якість готового зливку.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Промисловість Китайської Народної Республіки
Следующая запись Кук (округ, Іллінойс)