Куницька Анастасія Володимирівна

Have a question? Ask in chat with AI!

Анастасія Володимирівна Куницька: Героїня, яка назавжди залишиться в наших серцях

Війна в Україні забрала багато безневинних життів, серед них і життя Анастасії Володимирівни Куницької, яка була старшим солдатом окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» Національної гвардії України. Її історія — це історія мужності, героїзму і самопожертви, які назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Хто така Анастасія Куницька?

Анастасія Куницька народилася 11 березня 1994 року в місті Черкаси, Україна. З дитинства вона була дуже активною і спортивною дівчинкою, любила подорожувати і пізнавати нове. Після закінчення школи Анастасія вступила до військового навчального закладу, де здобула спеціальність сапера. У 2015 році вона підписала контракт із Національною гвардією України та була зарахована до складу окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов».

Бойовий шлях Анастасії Куницької

Анастасія Куницька брала участь у боях на Донбасі з 2015 року, де вона проявила себе як хоробрий і відважний воїн. Вона не боялася ризикувати своїм життям заради захисту Батьківщини. У 2017 році Анастасія була нагороджена медаллю «За військову службу Україні» та медаллю «Захиснику Вітчизни». У 2019 році вона була підвищена у званні до старшого солдата.

Загибель Анастасії Куницької

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Анастасія Куницька разом зі своїм підрозділом була серед тих, хто першими зустріли ворога. Бої точилися в Маріуполі, де сили Азова мужньо обороняли місто від російських окупантів. 11 березня 2022 року Анастасія Куницька загинула в бою при спробі прорватися з оточення. Їй було лише 28 років.

Пам'ять про Анастасію Куницьку

Анастасія Куницька назавжди залишиться в наших серцях як героїня. Вона віддала своє життя за свободу і незалежність України. Її ім’я буде навічно вписано в історію нашої країни. 11 березня 2023 року, в день річниці її загибелі, в Києві буде відкрито пам’ятник Анастасії Куницькій.

Висновок

Анастасія Куницька — це приклад мужності, героїзму і самопожертви. Вона віддала своє життя за Батьківщину, і ми ніколи не забудемо її подвиг. Ми завжди будемо вдячні їй і всім тим, хто бореться за свободу і незалежність України.

Часті питання про Анастасію Куницьку

  1. Коли і де народилася Анастасія Куницька?
  2. Анастасія Куницька народилася 11 березня 1994 року в місті Черкаси, Україна.

  3. В якому військовому підрозділі служила Анастасія?
  4. Анастасія Куницька служила в окремому загоні спеціального призначення НГУ «Азов» Національної гвардії України.

  5. У яких боях брала участь Анастасія?
  6. Анастасія Куницька брала участь у боях на Донбасі з 2015 року і в обороні Маріуполя під час російського вторгнення в Україну в 2022 році.

  7. Які нагороди отримала Анастасія Куницька?
  8. Анастасія Куницька була нагороджена медаллю «За військову службу Україні» та медаллю «Захиснику Вітчизни».

  9. Як загинула Анастасія Куницька?
  10. Анастасія Куницька загинула 11 березня 2022 року в бою при спробі прорватися з оточення в Маріуполі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись 35-та авіаційна група (Україна)
Следующая запись Дірк Баутс