Лісовий Олександр Васильович

Have a question? Ask in chat with AI!

Полковник Лісовий Олександр Васильович: звитяжний шлях Героя України

Заголовок 1: Син землі української

Олександр Васильович Лісовий народився 18 березня 1968 року в селі Миколаївка на Кіровоградщині. З дитинства він вирізнявся силою духу, наполегливістю та любов'ю до рідного краю. Після закінчення школи юнак вступив до Київського вищого загальновійськового командного училища імені М.В. Фрунзе, яке успішно закінчив у 1990 році.

Заголовок 2: Від військового до командира

Перші роки своєї кар'єри Олександр Лісовий проходив службу на різних посадах у Збройних силах України. Він зарекомендував себе як талановитий офіцер, здатний приймати швидкі та виважені рішення в складних ситуаціях. У 2011 році він був призначений командиром 92-ї окремої механізованої бригади, яка дислокувалася у Харківській області.

Заголовок 3: На передовій російсько-української війни

З початком російсько-української війни Олександр Лісовий та його бригада були одними з перших, хто став на захист східних кордонів України. Бійці під його командуванням відзначились у боях за міста Слов'янськ, Краматорськ, Лисичанськ та багато інших населених пунктів.

Заголовок 4: Лицар всіх ступенів ордена «Богдана Хмельницького»

За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Олександр Лісовий був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» всіх ступенів. Він став одним з небагатьох військовослужбовців, які удостоєні такої високої честі.

Заголовок 5: Вічна пам'ять Герою

У липні 2017 року під час виконання бойового завдання в районі міста Авдіївка Олександр Лісовий загинув внаслідок ворожого обстрілу. Його смерть стала великою втратою для Збройних сил України та всієї України. В пам'ять про героя йому було присвоєно звання Героя України посмертно.

Висновок

Олександр Васильович Лісовий – справжній герой України, який віддав своє життя за мир і свободу нашої країни. Його подвиг надихає на боротьбу з російським агресором та зміцнює віру в перемогу. Ми будемо пам'ятати про нього завжди.

Часто задавані питання

  • Чим відзначився Олександр Лісовий під час російсько-української війни?
  • За які заслуги він був нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» всіх ступенів?
  • Які населені пункти звільняв Олександр Лісовий від російських окупантів?
  • Яким чином загинув Олександр Лісовий?
  • Як увіковічнена пам'ять про Героя України Олександра Лісового?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 — каное-одиночки, 1000 метрів (чоловіки)
Следующая запись Цикл Ранкіна

Последние темы форума