Малобілозерська сільська громада

Have a question? Ask in chat with AI!

Малобілозерська сільська територіальна громада: серце Запорізького краю

У мальовничому куточку Запорізької області, де розлогі поля зливаються з лагідними пагорбами, а річка Білозерка несе свої води до Азовського моря, розкинулася Малобілозерська сільська територіальна громада. Адміністративний центр громади — село Мала Білозерка, яке славиться своєю багатою історією та гостинними людьми.

Історія Малобілозерської громади: від козацьких часів до сьогодення

Історія Малобілозерщини сягає глибини століть. Перші поселення на цих землях виникли ще в часи Київської Русі, а в період козацтва тут була розташована Запорізька Січ. Пізніше, після приєднання цих земель до Російської імперії, Мала Білозерка стала великим торговим центром, де проводилися ярмарки і розвивалися ремесла.

У роки радянської влади Малобілозерський район був одним з найбагатших і найрозвиненіших в Запорізькій області. Тут працювали колгоспи, радгоспи, промислові підприємства. Але з розпадом СРСР економіка регіону занепала, і багато людей покинули свої рідні домівки в пошуках кращого життя.

Незважаючи на труднощі, Малобілозерська громада зуміла зберегти свій унікальний колорит і самобутність. Тут досі зберігаються традиції та обряди предків, і місцеві жителі пишаються своєю історією та культурою.

Економіка та інфраструктура Малобілозерської громади

Економіка Малобілозерської громади сьогодні базується на сільському господарстві. Тут вирощують зернові культури, овочі, фрукти та виноград. Також розвинуті тваринництво та птахівництво. У громаді працює кілька промислових підприємств, які виробляють будівельні матеріали, харчові продукти і товари народного споживання.

Інфраструктура громади розвинена досить добре. Тут є школи, дитячі садки, лікарні, будинки культури, бібліотеки та спортивні комплекси. Дороги в цілому знаходяться в задовільному стані, але деякі з них потребують ремонту.

Культура та туризм Малобілозерської громади

Малобілозерщина славиться своєю багатою культурою і народними традиціями. Тут проводяться різноманітні фестивалі, ярмарки та виставки, де можна познайомитися з місцевими ремеслами, піснями, танцями та музикою.

Також Малобілозерська громада має великий туристичний потенціал. Тут є кілька історичних пам'яток, які варто відвідати. Наприклад, можна подивитися на руїни Запорізької Січі, які знаходяться недалеко від села Капулівка, або відвідати краєзнавчий музей в селі Мала Білозерка.

Малобілозерська громада: перспективи розвитку

Малобілозерська сільська територіальна громада має величезний потенціал для розвитку. Тут можна розвивати сільське господарство, туризм, промисловість та інші галузі економіки. Для цього необхідно залучати інвестиції, створювати нові робочі місця та покращувати інфраструктуру громади.

При грамотному управлінні та ефективному використанні місцевих ресурсів Малобілозерська громада може стати одним з найуспішніших і найпроцвітаючих населених пунктів Запорізької області.

Часті запитання про Малобілозерську сільську територіальну громаду:

 1. Де знаходиться Малобілозерська сільська територіальна громада?

  • Малобілозерська сільська територіальна громада знаходиться в Україні, в Василівському районі Запорізької області.
 2. Який адміністративний центр Малобілозерської громади?

  • Адміністративний центр Малобілозерської громади — село Мала Білозерка.
 3. Яка площа Малобілозерської громади?

  • Площа Малобілозерської громади становить 776,8 км².
 4. Скільки населених пунктів входить до складу Малобілозерської громади?

  • До складу Малобілозерської громади входить 18 населених пунктів, у тому числі 1 село, 1 селище міського типу та 16 сіл.
 5. Яка чисельність населення Малобілозерської громади?

  • Чисельність населення Малобілозерської громади становить 12 650 осіб (на 1 січня 2023 року).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Поліція Маямі: Відділ моралі
Следующая запись Ялівець віргінський