Маркос Оганесян

Have a question? Ask in chat with AI!

Маркос — єпископ, голова Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви

Хто такий Архієпископ Маркос Оганесян?

Архієпископ Маркос Оганесян є нинішнім главою Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви. Він був обраний на цю посаду в 2022 році і є першим вірменином, який очолив єпархію.

Раннє життя і освіта

Архієпископ Маркос народився в 1973 році в Тбілісі, Грузія. Він навчався в духовній семінарії в Єревані, Вірменія, а потім продовжив навчання в Католицькому університеті в Парижі, Франція. В 2001 році він був висвячений на священика і служив у різних громадах у Вірменії та США.

Вибори на посаду єпископа

У 2022 році Архієпископ Маркос був обраний на посаду єпископа Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви. Вибори відбулися на зібранні єпархіального з’їзду, який складається з делегатів від усіх вірменських громад в Україні. Архієпископ Маркос був обраний більшістю голосів і вступив на посаду в травні 2022 року.

Приоритети в управлінні єпархією

Архієпископ Маркос визначив кілька пріоритетних напрямків у своїй роботі на посаді єпископа Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви. Серед них:

  • Зміцнення духовності вірменської громади в Україні
  • Розвиток освітніх та культурних програм для вірменської молоді
  • Налагодження діалогу з іншими релігійними спільнотами в Україні
  • Сприяння миру та порозуміння між вірменами та українцями

Роль у міжконфесійному діалозі

Архієпископ Маркос активно бере участь у міжконфесійному діалозі в Україні. Він є членом Ради церков і релігійних організацій при Президентові України та регулярно зустрічається з представниками інших релігійних спільнот. Архієпископ Маркос виступає за мирне і толерантне співіснування між представниками різних релігій і культур в Україні.

Висновок

Архієпископ Маркос Оганесян є визначним церковним діячем і шанованим лідером вірменської громади в Україні. Його вибори на посаду єпископа Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви стали важливою віхою в житті вірменської громади в Україні. Архієпископ Маркос має амбітні плани щодо зміцнення духовності вірменської громади, розвитку освітніх та культурних програм для вірменської молоді, налагодження діалогу з іншими релігійними спільнотами в Україні та сприяння миру та порозуміння між вірменами та українцями.

Запитання, що часто задаються:

  1. Що таке Вірменська Апостольська Церква?
  2. Хто такий Архієпископ Маркос Оганесян?
  3. Як Архієпископ Маркос був обраний на посаду єпископа Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви?
  4. Які пріоритетні напрямки роботи Архієпископа Маркоса на посаді єпископа Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви?
  5. Яку роль Архієпископ Маркос відіграє в міжконфесійному діалозі в Україні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Інженерна розвідка
Следующая запись Колегія 40-ка мужів