Масленніков Олег Миколайович

Have a question? Ask in chat with AI!

Олег Миколайович Масленніков: Віртуоз української сцени і екрану

Біографія

Олег Миколайович Масленніков — український актор театру і кіно, режисер, який народився 15 січня 1961 року. Він розпочав свою акторську кар'єру наприкінці 1980-х років і невдовзі став одним з найвідоміших і улюблених акторів українського глядача. За свою кар'єру він зіграв понад 100 ролей у кіно і театрі, а також зняв кілька фільмів як режисер.

Кар'єра

Олег Масленніков народився в місті Луганськ, де і розпочав свою акторську кар'єру в місцевому театрі. У 1986 році він закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенко-Карого за спеціальністю "актор театру і кіно". Після закінчення навчання він став актором Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в Києві, де пропрацював до 2000 року.

За час роботи в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка Олег Масленніков зіграв багато яскравих і незабутніх ролей. Серед них — роль нареченого Клітандра комедії Мольєра "Міщанин-шляхтич", роль Рене у виставі "Наполеон-Лувр" за п'єсою Сергія Ковальова, роль князя Калафа у виставі "Принцеса Турандот" за п'єсою Карло Гоцці та багато інших.

У 2000 році Олег Масленніков залишив Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка і створив власний театр — "Незалежну театральну компанію Олега Масленнікова". У цьому театрі він поставив кілька вистав, серед яких — "Гра в кохання і випадку" П'єра де Марів, "Маскарад" Михайла Лермонтова, "Ревізор" Миколи Гоголя та інші.

Паралельно з роботою в театрі Олег Масленніков активно знімався в кіно. Він зіграв головні ролі у таких фільмах, як "Атентат — осіннє вбивство у Мюнхені" (1995), "Останній бункер" (2001), "Залізна сотня" (2004), "Небесна гвардія" (2010), "Чорний ворон" (2019) та багато інших.

Творчість

Олег Масленніков — актор різноплановий, який однаково вдало виконує як комедійні, так і драматичні ролі. Він володіє прекрасним сценічним даром і умінням перевоплочуватися у найрізноманітніші образи. Його акторська гра відрізняється емоційністю, яскравістю і щирістю.

За свою творчу кар'єру Олег Масленніков отримав багато нагород і премій, серед яких — премія "Київська пектораль" (1998), премія "Золота дзиґа" (2018) і премія "Театральна слава України" (2019).

Особисте життя

Олег Масленніков був одружений двічі. Перший шлюб тривав 10 років, другий — понад 20 років. У нього є двоє дітей — син і дочка.

Олег Масленніков помер 30 січня 2022 року у віці 61 року. Його смерть стала великою втратою для української культури і кінематографа.

Висновок

Олег Масленніков — видатний український актор театру і кіно, режисер, який зробив значний внесок у розвиток українського мистецтва. Він був улюбленцем українського глядача, який цінував його талант, майстерність і щирість. Його ролі залишаться в історії українського театру і кіно як зразок високого акторського мистецтва.

Питання, що часто задаються

  • Коли народився Олег Масленніков?

  • Олег Масленніков народився 15 січня 1961 року.

  • Де народився Олег Масленніков?

  • Олег Масленніков народився в місті Луганськ.

  • У яких театрах працював Олег Масленніков?

  • Олег Масленніков працював у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка в Києві та у власному театрі — "Незалежній театральній компанії Олега Масленнікова".

  • У яких фільмах знімався Олег Масленніков?

  • Олег Масленніков знімався у таких фільмах, як "Атентат — осіннє вбивство у Мюнхені", "Останній бункер", "Залізна сотня", "Небесна гвардія", "Чорний ворон" та багато інших.

  • Які нагороди і премії отримував Олег Масленніков?

  • Олег Масленніков отримував премію "Київська пектораль", премію "Золота дзиґа" і премію "Театральна слава України".


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Климентій (Шептицький)
Следующая запись Мигаль Роман Степанович