Медаль Ушакова (Російська Федерація)

Have a question? Ask in chat with AI!

Медаль Ушакова: Символ мужності та відваги російського флоту

Медаль Ушакова — це державна нагорода Російської Федерації, заснована указом Президента РФ від 7 вересня 2010 року № 1099 «Про заснування медалі Ушакова та відзнаки «За відзнаку у військовій службі I, II та III ступенів». Вона присуджується військовослужбовцям Військово-морського флоту та інших видів і родів військ Збройних сил РФ, а також працівникам інших федеральних органів виконавчої влади, за прояв мужності, відваги та самовідданості при виконанні військового та службового обов’язку, зв’язаного з проведенням морських операцій.

Історія заснування медалі Ушакова

Медаль Ушакова була заснована в пам’ять про видатного російського флотоводця Федора Федоровича Ушакова (1745-1817), який прославився своїми блискучими перемогами в морських битвах. Ушаков не програв жодної битви і за всю свою кар’єру захопив понад 50 ворожих кораблів. Він був удостоєний найвищих військових нагород Російської імперії, а після його смерті йому було поставлено пам’ятник в Севастополі.

Опис медалі Ушакова

Медаль Ушакова виготовлена з мельхіору і має діаметр 32 мм. На лицьовій стороні медалі зображено погруддя Ф.Ф. Ушакова, повернене вправо. По колу напис рельєфними літерами: «Ф.Ф. УШАКОВ». На зворотному боці медалі зображення вітрильного корабля на тлі моря і Сонця, що сходить. Вгорі по колу напис: «РОССИЙСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ». Внизу по колу лаврова гілка.

Значення медалі Ушакова

Медаль Ушакова є високою державною нагородою, яка вручається за прояв мужності, відваги і самовідданості при виконанні військового та службового обов’язку, пов’язаного з проведенням морських операцій. Вона є символом мужності і відваги російського флоту і шанується всіма військовослужбовцями ВМФ РФ.

Достойні нагородження медаллю Ушакова

Медаллю Ушакова нагороджуються військовослужбовці Військово-морського флоту та інших видів і родів військ Збройних сил РФ, а також працівники інших федеральних органів виконавчої влади, за прояв мужності, відваги та самовідданості при виконанні військового та службового обов’язку, зв’язаного з проведенням морських операцій. Достойними нагородження медаллю Ушакова є ті, хто проявив мужність і відвагу в бою, хто спас життя товаришів, хто виконав важливе завдання з ризиком для життя.

Висновок

Медаль Ушакова — це висока державна нагорода, яка вручається за прояв мужності, відваги і самовідданості при виконанні військового та службового обов’язку, пов’язаного з проведенням морських операцій. Вона є символом мужності і відваги російського флоту і шанується всіма військовослужбовцями ВМФ РФ. Медаль Ушакова вручається тільки найдостойнішим, тим, хто проявив мужність і відвагу в бою, хто спас життя товаришів, хто виконав важливе завдання з ризиком для життя.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Альона Большова
Следующая запись Бузина чорна