MIDA KINKIDA INIMESELE, KEDA SA EI TUNNE

Have a question? Ask in chat with AI!

Sissejuhatus

Kui sulle on vaja kinkida kellelegi, keda sa ei tunne, võib see olla keeruline ülesanne. Sa ei taha midagi kinkida, mis on solvav või ebapraktiline, kuid tahad ka kinkida midagi, mis näitab, et oled nende peale mõelnud.

Siin on mõned ideed, mida kinkida inimesele, keda sa ei tunne:

* Kingitus, mis on seotud tema hobidega: Kui sa tead, millega inimene oma vabal ajal tegeleb, võid talle kinkida midagi, mis on sellega seotud. Näiteks kui ta armastab lugeda, võid talle raamatut kinkida. Kui ta armastab aiandust, võid talle kinkida taime või aiavahendeid.

* Kingitus, mis on seotud tema elukutsega: Kui sa tead, millega inimene tööl tegeleb, võid talle kinkida midagi, mis on sellega seotud. Näiteks kui ta on arst, võid talle kinkida stetoskoopi. Kui ta on õpetaja, võid talle kinkida pliiatsikomplekti.

* Kingitus, mis on seotud tema isiksusega: Kui sa veidi tead inimese isiksust, võid talle kinkida midagi, mis seda peegeldab. Näiteks kui ta on naljakas, võid talle kinkida nalja- või «triksteri»-raamatu. Kui ta on taibukas, võid talle kinkida mõistatuse- või «ajupähkli»-raamatu.

* Kingitus, mis on praktiline: Kui sa ei ole kindel, mida kinkida, võid alati kinkida midagi praktilist. Näiteks võid kinkida talle kinkekaarti toidupoodi või riidepoodi. Võid kinkida talle ka midagi, mida ta vajab igapäevaelus, näiteks uue pastaka või vihmavarju.

* Kingitus, mis on isiklik: Kui sa tunned inimest natuke paremini, võid talle kinkida midagi isiklikku. Näiteks võid talle kinkida raamitud foto teist koos või võid talle kinkida ehte, millel on tema nimi.

Järeldus

Kellelegi, keda sa ei tunne, kingituse valimine võib olla keeruline, kuid see on ka võimalus näidata, et oled nende peale mõelnud. Kui sa võtad aega, et leida midagi, mis on sobiv ja isiklik, siis on saaja kindlasti tänulik.

Korduma kippuvad küsimused

* Mida kinkida inimesele, keda sa üldse ei tunne?

Kui te ei tunne inimest üldse, on kõige parem kinkida talle midagi praktilist või üldist. Sool, erinevad maiustused, kohvitass koos kohviga jm.

* Mida kinkida inimesele, kellele mulle ei meeldi?

Kui sa ei tunne inimest hästi või kui teie vahel on konflikt, on kõige parem kinkida talle midagi neutraalset ja sobivat. Ära kingi talle midagi isiklikku või kallist.

* Mida mitte kinkida inimesele, keda sa ei tunne?

Ära kingi inimesele midagi, mis on solvav, ebapraktiline või liiga isiklik. Samuti ära kingi talle midagi, mis on liiga odav või madala kvaliteediga.

* Kui palju peaksin kinkimisele kulutama?

Kui palju sa kinkimisele kulutad, sõltub sellest, kui lähedane sa oled kingisaajaga ja kui palju sa temast tead. Üldiselt on parem kulutada rohkem raha kingitusele, kui sa tead, et saaja seda hindab.

* Millal on parim aeg kingitus anda?

Parim aeg kingitus anda on pühade või eriliste sündmuste ajal.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись AKO SA RÝCHLO ZBAVIŤ MATERSKÉHO MLIEKA
Следующая запись KĀ PAVADĪT ZIEMAS BRĪVDIENAS